{{ctrl.notification}}
همین حالا برای خرید تور اصفهان نوروز 99 دست به کار شوید.

همین حالا برای خرید تور اصفهان نوروز 99 اقدام کنید. در آی آر تورهمانند سال های پیش تورهای داخلی را برای ایام نوروز و تعطیلات در نظر داریم. این پکیج های تور معمولا با خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل یا اقامتگاه و به طور کلی اسکان همراه است. گاهی این پکیج ها با خرید بلیط اتوبوس بسته می شود .

خرید تور اصفهان نوروز 99_آی آر تور

قدم به قد اصفهان را با خرید تور اصفهان در نوروز 99 بگردید.

عید نوروز امسال را با خرید تور اصفهان نوروز 99 خاطره انگیز کنید. اصفهان همچون نگینی ارزشمند بر انگشتر ایران می باشد و از محبوبترین شهرهای ایران برای گردشگری و تفریح در ایام تعطیلات محسوب می شود. به خصوص این شهر در ایام عید نوروز پذیرای بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی است. اصفهان شهر فرهنگ، هنر ، شعر و ادب مآمن سعدی و حافظ  و از همه مهمتر پهنه گسترده گام های کوروش  کبیر که این شهر را از تاریخی ترین شهر دنیا و جهان امروز تبدیل کرده است می باشد، بطوریکه نیمی از آثار تاریخی ایران در این شهر قراردارد و در قدیم الایام نقش پایتختی ایران را در سه دوره داشته است. از این رو به عنوان زیباترین شهری که به آن لقب "نصف جهان" داده اند شناخته شده است. شهری پوشیده از کاشی کاری های زیبا و سنتی در کنار تاریخ عظیم کهن که به هزاران سال پیش برمی گردد.

خرید تور اصفهان نوروز 99_آی آر تور

بهترین آب و هوای اصفهان و خرید تور اصفهان نوروز 99

بهترین زمان برای خرید تور اصفهان نوروز 99 و سفر به این شهر تاریخی ایران ایام نوروز می باشد. بهترین زمان برای سفر به اصفهان ماههای فروردین تا اواخر اردیبهشت است. همین طور از لحاظ فصلی فصل بهار و پاییز بهترین فصول سفر به اصفهان می باشد. خرید بلیط اتوبوس در این بازه ی زمانی نیز در دسترس می باشد.

دیدنی های اصفهان :

جاذبه های گردشگری این شهر بسیار زیاد است و برای دیدار از آن ها نیاز به سفری بلند مدت دارید، قبل از آنکه به سراغ رزرو هتل برویم ابتدا دیدنی های اصفهان را توضیح می دهیم:

خرید تور اصفهان نوروز 99_آی آر تور

مسجد شاه

این مسجد متعلق به سال 1629 می باشد. این اثر به عنوان یکی از شاهکارهای معماری فارسی و نمونه ای عالی از معماری دوره اسلامی ایران بر شمرده می شود. مسجد شاه اصفهان یکی از شاهکارهای ماندگار معماری در ایران است و به یکی از میراث جهانی یونسکو تبدیل شده، ساخت این مسجد از سال 1603 شروع و در سال 1619 به پایان رسید. این مسجد شاهکار معماری از دوره صفویه و همچنین از زیباترین مساجد ایران به حساب می آید.

خرید تور اصفهان نوروز 99_آی آر تور

پل خواجو

قدمت این پل به سال 1602 باز می گردد و پاتوق محبوب برای جوانان محلی است.  یک پارک بزرگ در ضلع جنوبی  این پل قرار دارد،که مکانی عالی برای لذت بردن از درختان و ایجاد آرامش در روح و روان است. جوان محلی آنجا می آیند و سعی می کنند زبان انگلیسی خود را تمرین کنند.

خرید تور اصفهان نوروز 99_آی آر تور

میدان نقش جهان

یکی از دیدنی های عظیم به لحاظ تاریخی  در مرکز اصفهان، میدان نقش جهان، که اکنون با نام میدان امام نیز شناخته می شود، می باشد. نمونه ای خوب از سنگهای معماری که در زمان امپراطوری صفوی ساخته شده است. گردشگران در این میراث جهانی یونسکو گرد هم می آیند تا آن را با چشمان خود نظاره گر شوند و به جاذبه هایی که از هر طرف این میدان سرازیر شده اند: مسجد شیخ لطف الله ، کاخ علی قاپو ، مسجد شاه و دروازه قیصاری که اصلی ترین پرتال ها  برای است بروند. همین طور قسمتی از سفر خود را در  بازار اصفهان بگذرانند. سپس وقت خود را برای بازدید از هر یک از این جاذبه ها صرف کرده و تاریخچه آن ها را مرور کنند.

به دور میدان نقش جهان حرکت کنید و از طریق بازار و سپس از دروازه قیصریه ، به قسمت بزرگ بازار اصفهان بروید. در زیر سقف ها و گنبدهای طاق دار شکل ، صنایع دستی، فرش، ادویه جات، ترشی جات، لباس و اقلام دیگری پیدا خواهید کرد. این بازار سرپوشیده ، که در ابتدا در قرن یازدهم ساخته شده است، به سمت مسجد جامع راه دارد.

خرید تور اصفهان نوروز 99_آی آر تور

مسجد جامع

هنگام بازدید از مسجد جامع ، احساس قدم زدن در تاریخ به شما دست خواهد داد. زیرا این مسجد از قرن هشتم تا پایان قرن بیستم دچار تغییرات تدریجی شده است. با بازسازی در طول سلسله های مختلف، این مسجد به سبک های متنوعی در مناطق مختلف دچار تغییر شده استاین مسجد معماری منحصر بفردی دارد.

کاخ چهل ستون

کاخ چهل ستون است که از دهه 1600 توسط سلطنت ها و مقام های ممتاز مورد استقبال قرار گرفته است. کاخ چهل ستون ساخته شاه عباس دوم به عنوان مکانی برای سرگرمی و پذیرایی از مهمانان مهم ، با 20 ستون چوبی باریک از آثار تاریخی اصفهان است. به دلیل انعکاس این بیست ستون درون استخر نام این اثر "40 ستون" است.

خرید تور اصفهان نوروز 99_آی آر تور

چهارباغ عباسی و سی و سه پل

از کاخ چهل ستون ، به سمت جنوب به خیابان چهارباغ عباسی می رسید و در نهایت به سی وسه پل را خواهید دید. این پل بر روی رودخانه زاینده رود قرار دارد.

در امتداد زاینده رود، پل خواجو، یکی دیگر از سازه های جذاب در زمان شاه شاه عباس دوم است، این پل دارای دو طبقه می باشد.

معبد آتشگاه

درغرب اصفهان، معبد آتش اصفهان قرار دارد كه به "آتشگاه" معروف است. این مکان باستان شناسی زمانی در بالای تپه ارگ بوده و این معبد آتش زرتشتیان را در خود جاداده است. هنوز یک ساختمان استوانه ای شکل وجود دارد که با آجر پخته ساخته شده و گذشته از تاریخ و قدمت آن، این مکان عالی برای دیدار از غروب خورشید بسیار مناسب است.

خرید تور اصفهان نوروز 99_آی آر تور

مهمترین شهرهای استان اصفهان به شرح زیر است:

ابیانه ، اردستان ، گلپایگان ، کاشان ، خمینی شهر ، لنجان ، نجف آباد ، نطنز ، سمیرم ، شهرضا ،

خرید تور اصفهان نوروز 99_آی آر تور

خوراکی های اصفهان

مطمئناً یک چیز خاص که در ایران متمرکز است و در اصفهان نیز به چشم می خورد ، برخی از غذاهای خوشمزه این شهر است. شما باید غذای معروف اصفهان مانند بیرانی، فسنجان، گز و پولکی مزه کنید. همین طور در این سفر از خرید سوغات و صنایع دستی اصفهان غفلت نکنید. خاتم کاری، ظروف مسی  حکاکی شده و سوغات خوراکی مخصوصا گز و پولکی اصفهانی را فراموش نکنید.

نحوه ی خرید تور اصفهان نوروز 99 از طریق آی آر تور

از آنجاییکه شما می خواهید خرید تور اصفهان نوروز 99 به صورت اینترنتی انجام دهید به شما سایت رسمی و معتبر آی آر تور را که تیم  زبده و خبره دراین مقوله هستند پیشنهاد می کنیم. دراین سایت شما می توانید انواع تورخارجی و  خرید تور داخلی  را بصورت اینترنتی انجام دهید و سفری امن و با آرامش را داشته باشید .برای خرید انواع تور می توانید با کلیک بر روی کلمه تور نوع تور، میزان هزینه، تعداد روزهای اقامتتان را انتخاب کنید. چنانچه قصد برقراری با تیم پشتیبانی 24 ساعته آی آر تور و راهنمایی از مشاوران ما را خواستید از طریق راههای ارتباطی زیر با ما تماس برقرار کنید.

ثبت نظر
chat 0