{{ctrl.notification}}

خرید بلیط هواپیما ایرلند برای تعطیلات هالووین

 خرید بلیط هواپیما ایرلند برای تعطیلات هالووین از طریق سایت های گردشگری امکانپذیر است اما  قبل از خرید بلیط هواپیمای ایرلند  در بازه زمانی هالووین ابتدا باید بدانیم هالووین از کدام کشور نشآت گرفته است؟ در ادامه باید بگوییم  که رزرو هتل در کشور های خارجی از طریق انواع سایت های گردشگری انجام می شود.

خرید بلیط هواپیما ایرلند آی آرتور 
تاریخچه هالووین و خرید بلیط هواپیما ایرلند برای تعطیلات هالووین

 در اینجا باید بگویم آداب و رسوم و هالووین بیشتر از ایرلند و اسکاتلند آمده است. بیش از ۲۰۰۰ سال پیش راهبان سلت جشنواره را برگزار کردند و اعتقاد داشتند که در این شب دروازه بین دو جهان گشوده می شود و خدای مردگان همراه با ارواح و اجنه و دیو ها به روی زمین می آیند. در این شهر مردم  لباس هایی از جنس پوست حیوانات می پوشند و سر خود کلاه هایی می گذارند تا از ارواح خبیث پنهان شوند و با کوبیدن طبل و بشقاب های فلزی اجنه و دیوها را فراری می دهند.

 راهبان آتش می افروزند و قربانی می‌کنند تا ارواح آرام شوند. در کل این جشن برای شادمان کردن و سرگرم کردن مردم ایرلند برگزار می شود. از این رو برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل خارجی در این کشور می توانید از طریق انواع سایت های گردشگری اقدام کنیم.

خرید بلیط هواپیما ایرلند آی آرتور
جاذبه های گردشگری ایرلند و خرید بلیط هواپیما ایرلند

برای بازید از ایرلند بعد از خرید  بلیط هواپیماخارجی در مورد جاذبه های گردشگری آن مطالعه کنید.
ایرلند جزیره ای در آتلانتیک شمالی واقع در شمال غربی اروپا می باشد.  سومین جزیره بزرگ اروپا است و در رده  بیستمین جزایر دنیا است. در شمال غربی اروپا واقع شده و شامل جمهوری ایرلند و ایرلند شمالی می باشد.

ایرلند از جمله کشورهایی است که به تعطیلات هالووین و جشن هالووین معتقد هستند و از این رو می توانید خرید بلیط هواپیما ایرلند را در بازه زمانی برگزاری جشن هالووین از طریق سایت های گردشگری انجام دهید.

 اغلب مردم این کشور دین  کاتولیک دارند و زبان رسمی آنها انگلیسی است.

 محصولات وارداتی این کشور ماشین آلات و تجهیزات و مواد ، پردازش داده ها، نفت و مشتقات آن و منسوجات و پوشاک از کشورهای انگلیس، آمریکا، آلمان و  هلند است.

 محصولات صادر کننده شامل : ماشین آلات، تجهیزات کامپیوتر، مواد شیمیایی و دارو، حیوانات زنده و محصولات حیوانی که به کشور هایی از قبیل آمریکا ،انگلیس، بلژیک، آلمان، فرانسه ،ایتالیا صادر می شود.

خرید بلیط هواپیما ایرلند آی آرتور

 جاذبه های گردشگری بسیاری در ایرلند وجود دارد:

 از عجایب طبیعی گرفته تا آثار باستانی و موزه ها در ایرلند برای بازدید گردشگران وجود دارد. بارزرو هتل و خرید بلیط هواپیما ایرلند برای تعطیلات هالووین علاوه بر شرکت در جشن هالووین به بازدید جاذبه های گردشگری بروید.

 پارک ملی  بورن یکی از جاذبه های گردشگری کشور ایرلند می باشد. کوچک ترین پارک کشور ایرلند می باشد و در نوع خود بی نظیر است. این پارک ۳۵۰ سال پیش ایجاد شده و از لحاظ جغرافیایی و تنوع زیستی دارای اهمیت زیادی در ایرلند می باشد.

موزه ملی باستان شناسی ایرلند در دوبلین قرار دارد و آثار هنری ایرلندی به خصوص هنر سلتیک در آن دیده می شود.

خرید بلیط هواپیما ایرلند آی آرتور

 تماشاخانه کولتورد بلفاست ایرلند است و در سال ۱۸۹۵ تاسیس شده فیلم‌های سینمایی و تئاتر های فرهنگی در این محل برگزار می شود. میتوانید با خرید بلیط هواپیما و یا استفاده از خرید تور خارجی به دیدار این جاذبه ها بروید.

از جاذبه های گردشگری دیگر مانستر گلندالاف  است که مقصدی جالب و متفاوت در ایرلند برای گردشگران می باشد. این منطقه یاد آور حمله های وحشیانه وایکینگ‌ها می‌باشد. طبیعت زیبا برج قدیمی و کلیساها با معماری خاصی که دارند، این مکان را به مکان فوق العاده برای بازدید گردشگران تبدیل کرده است.

 قلعه بلارنی ایرلند در شهرستان کرک ایرلند بعنوان یک قلعه تاریخی است و قدمت آن به ۶۰۰ سال قبل باز می‌گردد. این قلعه جزو پر بازدید ترین جاذبه های گردشگری ایرلند است که توسط سلسله مک کارتی احداث شده و منزلگاه بلارنی استون بوده است.

 جزایر کرک در شهرستان کرک ایرلند مسیری برای گردشگری آتلانتیک است که در غرب ایرلند واقع است وبه طور مثال دورسی دارای امکاناتی از قبیل تله کابین که از فراز اقیانوس عبور می کند می باشد و جزیره گائلتاچت همانند رویاست و بسیار دیدنی هستند.

خرید بلیط هواپیما ایرلند آی آرتور

 تایتانیک بلفاست در سال ۲۰۱۲ افتتاح شد و مورد استقبال گردشگران قرار گرفت . بنای بلفاست  میراثی دریایی واقع در شهری که تایتانیک مشهور ساخته شده است می باشد. مساحت این بنا بیش از ۱۲ هزار متر مرکب است و ساختار چشم گیری می باشد

 صخره  کشل ایرلند: مقرری برای پادشاهان ایرلندی بوده  و  که در منطقه جنوبی مانستر حکمرانی می کردند. یکی از مشهورترین کلکسیون هنر سلتیک معماری قرون وسطایی در اروپا می باشد.

 خلیج دینگل  ایرلند:  این خلیج از نقاط غربی سرزمین ایرلند می باشد و در ناحیه کری قرار گرفته محلی برای عکاسان است و بسیار زیبا و دل انگیز است. تماشای این زیبایی ها را  باید  با سفر دریایی تجربه کنید. دلفین هایی که عشقشان به انسان‌ها است و در دنیا معروف اند در این منطقه زندگی می‌کنند.

کشور ایرلند که معروف ترین مقصد آن دوبلین می باشد و از جاذبه های بی شماری برخوردار است. این منطقه از کشور تکه ای که از بهشت بر روی زمین جامانده می باشد و از تمام نقاط دنیا گردشگران را به خود جذب می کند و طبیعت ای فوق العاده و دیدنی دارد.

خرید بلیط هواپیما ایرلند آی آرتور

نحوه ی خرید بلیط هواپیما ایرلند برای تعطیلات هالووین  با آی آر تور

برای خرید بلیط هواپیما ایرلند برای تعطیلات هالووین با آی آر تور بهترین راه خرید اینترنتی می باشد. برای خرید اینترنتی می توانید از سایت خرید بلیط هواپیما آی آر تور استفاده کنید و با ورود به سایت نسبت به دریافت بلیط اقدام نمایید. این سایت انتخاب خوبی برای خرید بلیط هواپیما است. به راحتی و در کمترین زمان و در هر مکانی که هستید بلیط هواپیما را خریداری کنید.

 برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور کافیست از کادر بالای این صفحه وارد منوی خرید بلیط هواپیما شوید و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و در نهایت از لیست پیشنهادی یکی از بهترین گزینه ها را انتخاب و خریداری کنید. همینطور می توانید رزرو هتل و خرید تور را از سایت آی آر تور انجام دهید.

 

ثبت نظر
chat 0