{{ctrl.notification}}

6 قدم برای رسیدن به خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد آی آر تور

خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد آی آر تور برای تمامی افرادی که قصد سفر به این شهر را دارند ، می تواند شروع خوبی برای سفر مقرون به صرفه آنان باشد. مشهد یک شهر بین المللی با نقش بسیار مهم گردشگری سالیانه بیشتر از حتی جمعیت شهر خود ، توریست جذب می کند. مهم ترین بودجه ای که برای سفر خود باید کنار بگذارید ، مربوط به بلیط هواپیما و رزرو هتل است. 

اگر بتوانید اقدام به خرید آنلاین بلیط ارزان هواپیما مشهد آی آر تور از تهران نمایید ( به عنوان مثال ) حتما بخش مهمی از هزینه های سفرتان کاهش خواهد یافت.

بلیط ارزان قیمت هواپیما ای آر تور

1- قدم اول : حداقل 6 هفته قبل به دنبال خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد آی آر تور باشید.

 اگر قصد پرواز داخلی را دارید ، ایده خوبی است که حدود یک ماه و نیم قبل ،  جستجوی بلیط ها شروع کنید. بررسی های هفتگی خود را ادامه دهید تا دریابید که آیا بلیط ارزان تر می شود تا زمانی که خرید خود را انجام می دهید.

- برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد آی آر تو ، احتیاجی به خرید بیشتر از ۶ هفته نیست (  داشته باشید در نظر داشته باشید این مقدار و مدت زمانی برای پروازهای بین‌المللی ۲۴ هفته می باشد ) زیرا قیمت بلیط می تواند بسیار متغیر باشد.

- جستجو در میان پرواز های بین المللی بیشتر از ۲۴ هفته ممکن است که مدت زیادی به نظر برسد اما حقیقت این است که شرکت های هواپیمایی  قیمت پرواز ها یشان را زودتر از پرواز های داخلی افزایش می دهند.

2- قدم دوم خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد آی آر تور : بلیط های خود را حداقل 2 هفته قبل از پرواز خریداری کنید.

ایده آل ترین زمان ممکن برای تهیه بلیط های شما 2-4 هفته قبل از برنامه ریزی برای پرواز است. بیشتر خطوط هوایی قیمت بلیط خود را یک بار کمتر از 14 روز قبل از پرواز ، افزایش می دهند. این امر به ویژه در پروازهای پرترافیک (به عنوان مثال ، در طول تعطیلات بهاری یا قبل از تابستان ) اهمیت دارد زیرا قیمت های پرواز ممکن است با نزدیک شدن به تاریخ پرواز ، گاهی حتی دو برابر شود.

- این رقم برای پرواز های بین المللی حدود 3 ماه هم افزایش می یابد.

- اگر شما برای خرید بلیط لحظه آخری مشهد ، منتظرید تا نزدیک به زمان پرواز برسد و بعد بلیط خود را تهیه کنید ، ممکن است با قیمت های بالاتری بلیط مجبور باشید بلیط خود را خریداری نمایید.

-اگر فراموش کردید که بلیط خود را 2-3 هفته قبل از روز پرواز تهیه کنید ، بهترین گزینه بعدی انتظار برای خرید بلیط تا کمتر از 24 ساعت قبل از پرواز است. خطوط هوایی اغلب برای پر کردن همه صندلی های هواپیما قیمت بلیط را به طرز چشمگیری کاهش می دهند. اما اگر تا آخرین لحظه منتظر بمانید ، ممکن است بلیط های با قیمت مناسب دسترسی پیدا کنید و یا اگر بد شانسی بیاورید تمام صندلی های پرواز تکمیل می شوند و ممکن است پرواز را از دست بدهید.

خرید بلیط لحظه آخری مشهد

3 – قدم سوم خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد آی آر تور : برای یافتن بلیط های مقرون به صرفه ، تاریخ های جایگزین را بررسی کنید.

اگر برنامه سفر شما نسبتاً انعطاف پذیر است و می توانید روزی که پرواز دارید را به سایر روزها منتقل کنید و تغییر بدهید ، ممکن است بتوانید پروازهای ارزان تری را بیابید. قیمت بلیط را در داخل وب سایت با چند روز جا به جا کردن با یکدیگر مقایسه کنید.

اگر می توانید برنامه های سفر خود را مجددا تنظیم کنید ، روزهایی را انتخاب کنید که پروازهای با تخفیف ارائه می شوند!

برای مثال ، اگر قصد سفر به مشهد در تاریخ اول مهر ماه را دارید و حدوداً ده مهر قصد بازگشت را دارید پرواز رفت و برگشت مشهد شما دراین بازه ی زمانی ممکن است ( به صورت فرضی ) 300 هزار تومان شود و اگر 3 روز این تاریخ را عقب تر کنید شاید تا 250 هزار تومان هم کاهش قیمت پروازتان داشته باشد.

خرید ارزان بلیط هواپیما

4- قدم چهارم خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد آی آر تور :پروازهای ابتدای صبح یا آخر شب را رزرو کنید.

بیشتر مسافران ترجیح می دهند در مواقعی مناسب پرواز کنند. مثلا وسط روز یا ابتدای شب زمان محبوبی برای مسافران است زیرا احتیاجی به صبح زود بیدار شدن و یا دیر بیدار ماندن نخواهند داشت.

به دلیل افزایش تقاضا برای پرواز در اوقات محبوب ، خطوط هوایی برای بلیط پرواز به عنوان مثال ساعت 10 صبح بیشتر هزینه می کنند.

اکثر وب سایت های هواپیمایی به شما امکان می دهند زمان های خاصی را که می خواهید پرواز خود را ترک کنید انتخاب کنید.

بلیط ارزان قیمت هواپیما ای آر تور

5-قدم پنجم خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد آی آر تور : برنامه ریزی سفر خود را برای وسط هفته انجام دهید.

خطوط هوایی به صورت کلی فروش خود را برای مسیرهای خاص در اواسط هفته آزاد می کنند ، زیرا تمایل دارند آژانس های مسافرتی فروش داشته باشند.

خرید آنلاین بلیط ارزان

6- قدم ششم خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد آی آر تور : خرید بلیط هواپیما

حال که با  تمامی فاکتورهای خرید ارزان بلیط هواپیما آشنا شدید ، در آخرین قدم تنها کافیست در وبسایت بلیط ارزان قیمت هواپیما ای آر تور اقدام به خرید کنید. در این سایت می توانید تنوع بلیط ها را با توجه به ایرلاین های مختلف و خطوط هوایی مختلف مشهد مشاهده کنید.

سفر به سلامت

date_range پنجشنبه 14 شهریور 1398 remove_red_eye 346 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0