{{ctrl.notification}}

چگونه خرید ارزانترین بلیط هواپیما را انجام دهیم؟

خرید ارزانترین بلیط هواپیما و خرید تور ارزان  بصورت آنلاین بسیار سریع و راحت امکانپذیر است. از طریق خرید آنلاین بلیط هواپیما و رزرو هتل بصورت آنلاین می توانید به تمامی نقاط دنیا سفر کنید. شهر های  مذهبی ایران و جاذبه های گردشگری بکر و طبیعی در کشور های دیگر می توانند گزینه های سفری باشند که می توانید با قیمت ارزان از طریق سایت های گردشگری خریداری کنید. با خرید تور شما یک سفر مذهبی و یا یک  سفر خارجی و  درعین حال شور انگیز را تجربه می کنید. در اینجا شما می توانید هر آنچه را که درباره ی خرید ارزانترین بلیط هواپیما، رزرو هتل و خرید تور  نیاز دارید مطالعه کنید. با آی آر تور همراه شوید.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما _رسپینا 24
فاکتورهای مهم در خرید ارزانترین بلیط هواپیما

کلاس های پرواز هواپیما: 

منظور از کلاس پروازی عوامل متعددی هستند که شامل درجه و کلاس پروازی صندلی های هواپیما می باشد که براساس استانداردهای ایرلاین مربوطه تعیین می شود.این درجه بندی پروازی بر اساس سه  کلاس می باشد: کلاس تجاری، کلاس درجه یک، کلاس معمولی. در نهایت این سه کلاس پروازی تاثیر بسزایی در قیمت نهایی بلیط هواپیما دارند.  تهیه هر کدام از این نوع بلیط ها امکانات متفاوتی را در اختیار مسافران  قرار می دهد. بر اساس موارد بالا کلاس های پروازی را به تفصیل برایتان شرح می دهیم :

First class کلاس درجه یک: این نوع از پرواز ها معمولا در دسته گرانترین پرواز ها هستند و قیمت بالایی دارند.امکانات این نوع از پروازها بسیار زیاد است و مطمئنا احساس رفاه و آرامش بیشتری را برای مسافرین فراهم می کند.

Business class کلاس تجاری: پرواز های تجاری یا همان بیزینسی نسبت به پروازهای فرست کلاس هواپیما از قیمتی کمتر برخوردار هستند ولی امکاناتی تقریبا مشابه پرواز نوع اول در اختیار مسافران قرار خواهند داد.

Economy class کلاس اکونومی: پرواز های معمولی یا اکونومی از جمله پرواز هایی هستند که افراد بسیار زیادی از آن ها استفاده می کنند. بلیط این نوع از پروازها از دو کلاس قبلی ارزانتر است و معمولا بیشتر افراد توانایی خرید این نوع بلیط را دارند.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما _رسپینا 24

زمانبندی پرواز با هواپیما:

بعد از کلاس پروازی فاکتور مهمی که در قیمت بلیط هواپیما تاثیر دارد زمان بندی پروازهاست. معمولا پروازهایی که بلیط آن ها از قبل خریداری می شود دارای قیمت کمتری هستند و اگر در زمان نزدیک به پرواز بلیط را خریداری کنید امکان دارد که هزینه بیشتری را متحمل شوید. بنابراین پیشنهاد می کنیم که برنامه سفرتان را از قبل بچینید و لذت سفری را خوب و طراحی شده را تجربه کنید.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما _رسپینا 24

نوع مقصد انتخابی و انتخاب فصل سفر:

فصل سفر و مقصد سفر بسیار قابل اهمیت است. به عنوان مثال سفر به بخش هایی از ایران که در زمستان هوایی متناسب و معتدل دارد، با رزرو ارزران هتل خارجی  و خرید بلیط هواپیما ارزران قیمت همراه نیست و یا اینکه فصل مدرسه ، دانشگاه و کلا فصل تحصیلات برخی از تورهای خارجی را از نظر رزرو هتل خارجی، خرید بلیط هواپیما خارجی و خرید تور خارجی  تحت تاثیر قرار می دهد.

خدمات و بیمه سفر هوایی: معمولا سفر با هواپیما نیازمند به خدمات بیمه سفری می باشد، که این خدمات بر قیمت پایانی خرید بلیط هواپیما و خرید تور اثر می گذارد و قیمت آن را بالا می برد.

خرید ارزانترین بلیط هواپیما _رسپینا 24

آیا صندلی های هواپیما در قیمت گذاری بلیط هواپیما اثر گذار هستند؟

اغلب در خرید بلیط هواپیمای داخلی قیمت بلیط هواپیما در کلاس های درجه یک و بیزینس گرانتر است و به این دلیل زمان خرید بلیط هواپیما دقت داشته باشید که به این نکته توجه کنید. رقابت نیز در قیمت بلیط هواپیما موثر است . معمولا قیمت بلیط هواپیما در شهرهای کوچکتر که چند پرواز مشخص دارند گران تر می باشد و گاها این مورد در قیمت بلیط هواپیما تاثیر می گذارد. قیمت سوخت هواپیما نیز در قیمت بلیط هواپیما تاثیر گذار است. معمولا خرید ارزانترین بلیط هواپیما متعلق به خرید در مناسب ترین زمان می باشد و پیشنهاد می شود که حتما بلیط هواپیما را 14 روز قبل از زمان سفرتان خریداری کنید تا بلیط ارزانتری را خریداری کنید.

پروازهای کم طرفدار نیز از قیمت مناسب تری برخوردار هستند. اگر راجع به روز هایی که احتمالا افراد کمتری به مسافرت می روند اطلاعات داشته باشید که معمولا وسط هفته ها است، مناسب ترین زمان را برای خرید ارزانترین بلیط هواپیما می یابید. سعی کنید حتما قیمت بلیط هواپیما را در این روز ها با دقت چک کنید. به علاوه معمولا زمان هایی مثل نیمه شب و درست زمان هایی که زمان خوردن ناهار و شام است هم می تواند گزینه هوشمندانه ای برای خرید بلیط هواپیما باشد.

 

خرید ارزانترین بلیط هواپیما _رسپینا 24

نحوه ی خرید ارزانترین بلیط هواپیما

از آنجاییکه شما می خواهید بصورت اینترنتی بلیط هواپیما راخریداری کنید به شما سایت رسمی و معتبر خرید اینترنتی بلیط هواپیما آی آر تور را که تیم  زبده و خبره دراین باره هستند، پیشنهاد می کنیم. دراین سایت شما می توانید انواع تور داخلی و خرید تور خارجی را بصورت اینترنتی انجام دهید. برای تهیه انواع بلیط ها ازجمله خرید بلیط  اتوبوس و  خرید بلیط هواپیما می توانید با کلیک بر روی هر کدام از  کلمات خرید بلیط اتوبوس،هواپیما را انتخاب کنید. خرید ارزانترین بلیط هواپیما با سایت آی آر تور در هر لحظه امکانپذیر است. سایت رسمی آی آر تور سفری  پرخاطره و شورانگیز  را برای شما آرزو می کند.   چنانچه قصد برقراری با تیم پشتیبانی 24 ساعته و راهنمایی از مشاوران مارا خواستید از طریق راههای ارتباطی زیر با ما تماس برقرار کنید.

 

ثبت نظر
chat 0