{{ctrl.notification}}

چرا برای خرید بلیط هواپیما آی آر تور را انتخاب کنیم

خرید بلیط هواپیما از بهترین انتخاب ها برای شروع سفر می باشد و در کمترین زمان می توان به مقصد مورد نظر رسید. سوالی که در اینجا وجود دارد این است که چرا به خرید اینترنتی بلیط هواپیما تا این اندازه تاکید میشود و از همه مهم تر اینکه چرا برای خرید بلیط آی آر تور irtour را انتخاب کنیم؟ به عبارت دیگر، خرید بلیط هواپیما از این سایت چه مزایایی دارد و چه برتری هایی نسبت به سایر سایت ها دارد؟ پاسخ تمام این سوالات را در ادامه بررسی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما آی آر تور

خرید بلیط هواپیما آی آر تور در تمام مسیرهای داخلی

یکی از مهم ترین دلایلی که خرید بلیط هواپیما آی آر تور را تا این اندازه محبوب کرده است، پوشش تمامی مسیرهای داخلی می باشد. به عبارت دیگر، با irtour این فرصت در اختیارتان قرار میگیرد تا تمام پروازهای موجود در مسیرهای داخلی را مشاهده نموده و گزینه ای مناسب را انتخاب کنید. سایت های زیادی هستند که امکان خرید بلیط هواپیما داخلی را فراهم می کنند، اما تعداد کمی هستند که تمام پروازهای داخلی را نمایش دهند و امکان خرید بلیط آنها را فراهم نمایند.

با توجه به اینکه آی آر تور مجوزهای لازم برای نمایش پروازهای تمام ایرلاین های داخلی را دریافت نموده است، در نتیجه با ورود به این سایت می توانید قبل از خرید بلیط هواپیما، شرایط هر یک از پروازها را با یکدیگر مقایسه نموده و در نهایت گزینه ای عالی و مناسب را انتخاب و خریداری کنید.

خرید بلیط هواپیما خارجی آی آر تور

از دیگر مزایای سایت irtour می توان به فراهم کردن امکان خرید بلیط هواپیما خارجی اشاره نمود. در سالهای اخیر که سفرهای خارجی با استقبال زیادی روبرو شده اند، آی آر تور این امکان را برای همراهانش فراهم نموده است تا بلیط هواپیما خارجی را با کارت های عضو شتاب خریداری کنند. کافیست مبدا و مقصد را در این سایت آی آر تور وارد کنید تا با لیست کاملی از پروازهای موجود در آن مواجه شوید و بعد از مقایسه شرایط، در نهایت بهترین بلیط را به صورت ریالی بخرید.

این مساله مخصوصا در مواقعی اهمیت بیشتر خود را نشان می دهد که در یکی از کشورهای خارجی باشید و بخواهید به مقصد دیگری سفر هوایی داشته باشید. در این شرایط اگر کارت های بانکی بین المللی نداشته باشید نمی توانید بلیط را خریداری کنید. با آی آر تور می توانید براحتی و با کارت های عضو شتاب، بلیط هواپیما از هر جا به هر جای دیگر را به صورت ریالی خریداری نمایید.

آی آر تور

استرداد آنلاین بلیط هواپیما با irtour

بعد از خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی ممکن است از سفر منصرف شوید و اولین سوالی که در این شرایط در ذهنتان بوجود می آید این است که چطور بلیط را استرداد کنم؟ درصد جریمه استرداد بلیط هواپیما با توجه به کلاس پروازی و مدت زمان باقی مانده تا پرواز توسط ایرلاین ها تعیین میشود. آی آر تور کاملا به این مساله واقف است و به همین خاطر امکان استرداد آنلاین بلیط را فراهم نموده است. به عبارت دیگر، اگر برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما آی آر تور را انتخاب کرده باشید، این فرصت در اختیارتان قرار میگیرد تا به صورت کاملا آنلاین بلیط هواپیما داخلی و خارجی را استرداد کنید.

دقت داشته باشید که با امکان استرداد آنلاین irtour بدون از دست دادن زمان و در هر ساعت از شبانه روز می توانید فرآیند استرداد را انجام دهید. در این شرایط دیگر تعطیل بودن آژانس های مسافرتی باعث از دست دادن زمان و افزایش جریمه استرداد نخواهد شد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما آی آر تور

پشتیبانی 24 ساعته با خرید بلیط هواپیما آی آر تور

سایت آی آر تور تمام مشکلات احتمالی که ممکن است در حین خرید اینترنتی بلیط هواپیما بوجود آید را پیش بینی کرده و برای هر کدام راهکارهایی را ارائه می دهد. اما برخی از مشکلات مانند قطعی و کند شدن سرعت اینترنت و یا قطع شدن برق قابل پیش بینی نیستند و در نتیجه تیم های پشتیبانی 24 ساعته آی آر تور در این شرایط برای حل مشکلات در نظر گرفته شده اند. به عبارت دیگر، اگر در حین خرید بلیط هواپیما آی آر تور با مشکل خاصی مواجه شدید، در هر ساعت از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل رسمی می توانید با این تیم تماس بگیرید تا در کمترین زمان نسبت به رفع خطاها اقدامات لازم انجام شود.

خرید آسان از آی آر تور

از دیگر مزایای آی آر تور که استفاده از آن را برای تمام افراد با هر سطح از دانش و تخصص بسیار راحت کرده است، حذف پیچیدگی های فرآیند خرید می باشد. irtour با در نظر گرفتن شرایط افراد با گروه سنی و سطح دانش و غیره فرآیند خرید را به گونه ای طراحی کرده است که تنها در چند گام به شیوه ای کاملا آسان امکان خرید وجود دارد. همچنین، شکل ظاهری سایت بسیار زیبا و کاربرپسند می باشد و این می تواند در حس رضایت کاربران تاثیر گذار باشد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما irtour

جستجو و مقایسه آسان پرواز

یکی از بهترین راهکارها برای خرید بلیط ارزان هواپیما، مقایسه می باشد. به عبارت دیگر، با مقایسه نرخ ها در ایرلاین ها با کلاس پروازی های مختلف و همچنین مقایسه قیمت بلیط هواپیما در روزهای مختلف سال می توان ارزان ترین بلیط هواپیما را خریداری کرد. با آی آر تور این فرصت فراهم شده است تا جستجو و مقایسه پروازها براحتی انجام شود و با فیلتر کردن نتایج جستجو بر اساس فاکتورهای مختلف در کمترین زمان می توان گزینه مناسبی را برای سفر انتخاب و خریداری کرد. فیلتر کردن نتایج جستجو برای تمام پروازهای داخلی و خارجی آی آر تور امکان پذیر می باشد.

رزرو هتل با irtour

در سفرهای داخلی و خارجی یکی از مهم ترین کارهایی که باید به آن توجه ویژه داشت، رزرو هتل می باشد. در نتیجه نباید از انجام آن در کنار خرید بلیط غافل شد تا انتظار سفری خوب و به یادماندنی را داشت. irtour به این این مساله کاملا توجه داشته و این امکان را در کنار خرید بلیط فراهم نموده است. برای رزرو هتل های داخلی و خارجی می توانید به منوی رزرو هتل در سایت آی آر تور وارد شوید و هتل مورد نظر را بعد از مشخص کردن مقصد و بازه زمانی سفر انتخاب کنید.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما آی آر تور

چطور از آی آر تور بلیط بخریم؟

برای خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی از آی آر تور کافیست وارد منوی خرید بلیط هواپیما شوید و با توجه به اینکه داخلی یا خارجی یا داخلی بودن سفر تب مربوطه را انتخاب نمایید. بعد از وارد کردن اطلاعات مبدا و مقصد و تاریخ پرواز با لیستی از پروازهای موجود در این مسیر مواجه خواهید شد. نتایج جستجو را از طریق پنل سمت راست می توانید بر اساس فاکتورهای مختلف فیلتر کنید تا انتخاب سریع تر و بهتری داشته باشید. با خرید بلیط هواپیما irtour براحتی می توانید استرداد آنلاین انجام دهید و از راهنمایی های تیم پشتیبانی 24 ساعته بهره مند گردید.

date_range سه شنبه 12 شهریور 1398 remove_red_eye 433 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0