{{ctrl.notification}}

قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور

همیشه  قبل از اینکه به کشورهای خارجی سفر کنید به نکات مهم کشور مقصد دقت کنید. یکی از اصلی ترین نکات سفر قیمت بلیط هواپیما می باشد و در سفر به سنگاپور قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور مهمترین نقش را در سفر به کشور مالزی و شهر زیبای سنگاپور ایفا می کند.

 در اینجا سعی می کنیم که از اهمیت قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور و رزرو هتل خارجی  که نقش مهمی  در سفرهای خارجی دارد را مطرح کنیم . دراغلب سایت ها قیمت بلیط پرواز سنگاپور درج شده است. با جستجو در تمامی وب سایت ها اطلاعاتی درباره ی قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور جمع آوری کردیم که  در این اطلاعات هزینه  بلیط هواپیما سنگاپور  را در حدود 1009 دلارنشان می دهد.

 

قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور و روش خرید آن

بهترین راه برای گرفتن بلیط قیمت مناسب سرچ در وب سایت های مختلف است. زمانی که شما در وب سایت ها متفاوت سرچ می کنید قیمت ها را با هم مقایسه  کنید. شما می توانید در سایت قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور را مشاهده  کنید. در اکثر سایت ها  تمامی ایرلاین ها را بررسی می شود ومعمولا  مناسب ترین و مقرون به صرفه ترین پرواز را برای شما بوک می کنند.

قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور_ آی آر تور

قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور و عوامل موثر در خرید بلیط

با توجه به  تغییر نرخ های دلار نمی توان قیمت ثابتی را برای  قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور اعلام کرد اما اگر از عوامل موثر که در این زمینه می تواند در کنترل هزینه ها به ما کمک کند مطلع باشیم به سفری پر ازآرامش دست می یابیم. مانند موارد زیر:

انتخاب ایرلاین مناسب : برای اینکه به ایرلاین مناسب دست پیدا کنید بر روی سایت ها و وب سایت های متنوع در اینترنت جستجو می کنید. انتخاب ایرلاین مناسب بعنوان مولفه ای برتر شما را در داشتن سفری خوب و بهره بری از کشور مقصدتان یاری می رساند. اصلی ترین مواردی که می تواند به شما در انتخاب ایرلاین کمک کند شامل موارد زیر می باشد:

قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور_ آی آر تور

- هزینه بلیط

- انتخاب صندلی هواپیما

- خدماتی که حین پرواز انجام می شود شامل غذا و اشامیدنی

- هزینه حمل بار

و از این قبیل موارد که کیفیت پرواز و سفری خوب را ایجاد می کند. کیفیت پروازها با قیمت بلیط  ممکن است تنزل کند و از این رو کیفیت پرواز  و خدمات آن کمتر شود .

قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور_ آی آر تور

مدت زمان سفر در پروازمشهد به سنگاپور

در  تمامی پروازها زمان مشخصی در هواپیما هستیم تا به مقصد برسیم. گاهی اوقات برای رسیدن  به مقصد نیاز است  که دوپرواز و خرید دو بلیط هواپیما را داشه باشیم. حتما در زمان خرید بلیط هواپیمای سنگاپور به زمان پرواز و ساعات ورود و خروج دقت کنید. کل زمان پرواز 31 ساعت می باشد که 12 ساعت و 40 دقیقه زمان پرواز و 19 ساعت و 55 دقیقه زمان توقف بین دو پرواز می باشد. قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور در این مورد تغییری نم یکند اما شما دو بلیط هواپیما خارجی دارید و مقصد سنگاپور توقف دارد و مجددا از پرواز دیگر استفاده می شود تا به مقصد برسید.

آیا فصل سفر به سنگاپور در قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور تاثیر گذار است؟

در تمام فصول سال می توانید به سنگاپور سفر کنید. در هر ماهی  در سنگاپور فستیوال ها و مراسمی متفاوتی  برگزار می شود. فستیوال های غذایی، جشن سال نو چینی ها که بین ماه ژوئن و دسامبربرگزار می شود، جشن ماه بهمن که (پوسام ) نام دارد . پس می توانیم  بگوییم در تمام فصول سال بازار سنگاپور داغ است و همواره گردشگران از تمام دنیا به آنجا سفر می کنند. فصل سفر در قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور موثر است در زمان هایی که فستیوال و جشنواره برگزار می شود قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور افزایش می یابد.

قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور_ آی آر تور

سنگاپور شهری زیبا و جالب یرای سفر

شاید این موارد برای شما عجیب باشند اما علاقمند باشید که پیش از اطلاع از قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور از یکسری قوانین در شهر مالزی مطلع شوید. در سنگاپور استعمال دخانیات و جویدن آدامس در مراکز عمومی به ممنوع م یباشد و به عنوام جرم محسوب می شود. شهروندان این شهر با تخلف از این قانون  ملزم به پرداخت جریمه می شوند. در هر محله ای یک  مرکز برای استعمال دخانیات و جویدن آدامس وجود دارد که افراد می توانند از آن استفاده کند.

خوردن و آشامیدن در مراکز عمومی سنگاپور و در مترو و اتوبوسها ممنوع است و جریمه دارد . باید بدانید که ریختن زباله در این شهر جریمه دارد. دولت این کشور همواره در تلاش است تا محیط را تمیزو پاکیزه نگهدارد. همیشه قبل از سفر اطلاعات فرهنگی راجع به کشور مقصد تان کسب کنید. این اطلاعات از اهمیت بیشتری نسبت به  اطلاعات در زمینه ی قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور برخوردار است.

قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور_ آی آر تور

شاید لازم است قبل از خرید بلیط هواپیمای سنگاپور یا خرید بلیط هواپیما به هر مقصدی  بدانید که  قبل از  رزرو هتل یا استفاده از  امکانات در هر کشوری ابتدا باید از قیمت غذا و هزینه های رستوران ها و هتل ها مطلع شوید. در مراکز Hawker غذاها با قیمت ها متفاوت هستند. غذاهایی شور و فلفلی انواع خرچنگ ها و غذاهای فصلی که قبل از استفاده حتما از قیمت آنها مطلع شوید.

همین طور به شما توصیه می کنیم از نقاشی کردن بر روی دیوار خیابان ها و وسایل حمل و نقل خوداری کنید. در سال 2005 دوتوریست آلمان در این زمینه مجازات شدند. محله را برای نقاشی و اسپری کردن دیوارها در این شهر اختصاص داده اند که در آنجا می توانید به خلق آثار هنری تان بپردازید.

این هم یک قانون است که قبل از خرید بلیط هواپیمای سنگاپور باید راجع آن اطلاعاتی داشته باشید. اگر شما به سنگاپور سفر می کنید حتما از معابد، مساجد و مراکز معنوی دیدن فرمایید. به شما توصیه می کنیم  ا ز مکان های مقدس عکس نگیرید و سعی کنید بسیار آرام و متین باشید. به دلیل  اجتماع چند فرهنگی سنگاپور مردم این کشور بسیار حساس هستند و شما باید این مورد را مد نظر داشته باشید و به عقاید و فرهنگ آنها احترام بگذارید.

قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور_ آی آر تور

در سنگاپور از کجا خرید کنم؟

ما شما را با سنترهای برتر سنگاپور آشنا می کنیم. برترین مرکز خرید سنگاپور که اصلی ترین برند های دنیا را ساپورت می کند vivo city می باشد. بعد از آن می توان به مرکز NGEE ANN City  اشاره کرد. سومین مرکز خرید  Mustafa center که برترین لوازم آرایشی را دارد. بعد از آن بهWisma Artia   اشاره کرد. مراکز TNGS ،Forum  وغیره جزو مراکز خرید برتر هستند.
مراکز دیدنی سنگاپور که با خرید بلیط هواپیمای سنگاپور به دیدار باید بروید عبارتند از:

 1. باغ گیاه‌شناسی سنگاپور (Singapore Botanic Garden)
 2. موزه تمدن‌های آسیایی (Asian Civilisations Museum)
 3. شهربازی یونیورسال استودیو (Universal Studio)
 4. منطقه کامپونگ گِلام (Kampong Glam)
 5. موزه پِراناکان (Peranakan Museum)
 6. آکواریوم آسیای جنوب شرقی (South East Asian Aquarium)
 7. باغ وحش ریوِر سافاری (River Safari)
 8. باغ وحش شبانه نایت سافاری (Night Safari)
 9. محله کوچک چینی/ هندی (Little India/Chinatown)
 10. جاده باغ (Orchard Road)
  قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور_ آی آر تور

جستجوی قیمت بلیط هواپیمای سنگاپور  با آی آر تور

ابتدا از آخرین وضعیت قیمت بلیط هواپیمای سنگاپوراطمینان حاصل کنید، برای این کار در قسمت پرواز خارجی، نوع بلیط (بلیط رفت و برگشت یا بلیط رفت) را انتخاب کنید و بعد از آن  سایر موارد مانند مبدا، مقصد، تاریخ رفت و برگشت، کلاس پرواز، تعداد مسافران و... را مشخص می شود و در آخر بر روی دکمه جستجوی پرواز کلیک کنید . در کمتر از چند ثانیه نتایج قیمت بیلط هواپیمای سنگاپور برای شما نمایش داده می‌شود.

بطور مثال اگر قصد اطلاع از قیمت بلیط هواپیمای تهران سنگاپور را دارید، کافیست " تهران " به عنوان مبدا قرار دهید و  " سنگاپور " را به عنوان مقصد در بخش جستجوی پرواز، تایپ و نام شهر را از لیست درج کنید. سپس تاریخ سفر خود را به شمسی یا میلادی در فیلد تارخ قرار دهید و در نهایت با انتخاب دکمه جستجوی پرواز، برنامه پروازی تهران به سنگاپور برای شما نمایش داده می شود. پس برای اطلاع از قیمت بلیط هواپیما آی آر تور از جمله سایت ها ی گردشگری مناسب است.

 

 

 

date_range شنبه 30 شهریور 1398 remove_red_eye 256 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0