{{ctrl.notification}}

سه نکته مهم در خرید بلیط هواپیما کاشان

خرید بلیط هواپیما کاشان را از طریق سایت آی آر تور تجربه کنید.هرگاه از زیبایی ایران صحبت به میان می آید تنها سرسبزی،  دریا و جنگل‌های ایران را به رخ می کشیم، غافل از اینکه شهرهایی با بیشینه ای غنی از تاریخ در ایران داریم. اما این بار قصد داریم از کاشان زیبای ایران بگوییم .  کاشان از شهر های تاریخی زیبای ایران است وبسیار از افراد علاقمند به تاریخ به دیداراین شهر می روند. آن‌هایی که به کاشان سفر کرده‌اند تاریخ خاص و بی تکرار ایران را لمس کرده اند. اما افرادی که تاکنون این شهر را از نزدیک لمس نکرده‌اند، حتما باید خرید  تور داخلی  کاشان را امتحان کنند، تا به یک تجربه به یاد ماندنی و خاطره‌انگیز تاریخی دست یابند. زیبایی شهر کاشان در ایران، با تمامی ویژگی‌های تاریخی اش عظمت ایران بزرگ را در ذهن شما حک می کند. از طریق خرید بلیط اتوبوس نیز می توانید به شهر کاشان سفر کنید و با رزرو هتل در کاشان از داشتن سفری زیبا لذت ببرید.

خرید بلیط هواپیما کاشان_آی آر تور

نکته اول: فصل سفر در قیمت خرید بلیط هواپیما کاشان موثر است؟

قطعا فصل سفر از گزینه های موثر در خرید بلیط هواپیما کاشان است. بهترین فصل سفر به کاشان، که از زیباترین شهرهای استان اصفهان است، اوایل تا اواسط فصل بهار و اوایل پاییز تا اواسط آن است. کاشان با جاذبه های تاریخی زیبا هر ساله سهم  بسزایی در گردشگری دارد و درصد بالایی از گردشگران را از سایر نقاط کشورمان ایران به خود اختصاص می دهد. نتیجه می گیریم که بازه زمانی و  فصل سفر در قیمت خرید بلیط هواپیما کاشان و قیمت رزرو هتل و اقامتگاهها در کاشان موثر است.  چنانچه می‌خواهید با تور به شهر کاشان سفر کنید، می‌توانید برای مشاهده انواع تور کاشان و مقایسه شرایط تورهای مختلف به بخش تورهای در سایت آی آر تور مراجعه کنید.البته به این نکته توجه داشته باشید که مهمترین رویداد در فصل اردیبهشت جشنواره گلابگیری قمصر است که متقاضی سفر در این فصل بیشتر دیده می شود و در این فصل خرید بلیط هواپیما خارجی نیز برای دیدار از این رویداد و جشنواره بیشتر دیده می شود.

خرید بلیط هواپیما کاشان_آی آر تور

نکته دوم: آیا جاذبه های گردشگری کاشان را کاملا می شناسید؟

مهمترین جاذبه گردشگری کاشان که نباید آن را از دست دهید ، تپه سیالک (تپه سیاهکل) است که از اولین مراکز شکل گیری تمدن بشری است. انسانها حدود 6000 یا 7000 سال پیش در آنجا زندگی می کردند. همچنین از دیگر جاذبه های این شهر  می توان به باغ فین که دارای یک حمام است (حمام فین) که در آن امیرکبیر صدراعظم ناصرالدین شاه قاجاریه به قتل رسیداشاره کرد.

 خانه طباطبایی که به عنوان بزرگترین خانه معروف ایران است، مسجد جامع کاشان که قبل از اسلام ساخته شده است و مسجد آقا بزرگ که یکی از باشکوه ترین بناهای اسلامی است نمونه های بارز جاذبه های گردشگری است. همین طور اثر تاریخی حمام سلطان امیر احمد که یکی از زیباترین حمام های ایران می باشد و بازار سنتی کاشان ، بروجردیس ، عباسی ، عامری ، آل یاسین، خانه های منوچهری و خانه های بازرگانان ایرانی در قرن 19 بهترین نمونه های تاریخی هستند. بعد خرید بلیط هواپیما کاشان اطلاعات تاریخی کامل این آثار را مطالعه کنید و سپس به دیدار این آثار تاریخی بروید.

خرید بلیط هواپیما کاشان_آی آر تور

نکته سوم:  با خرید بلیط هواپیما کاشان و سفر به کاشان از کاشان چه چیزهایی را  بخریم؟

در کاشان می توانید انواع صنایع دستی از جمله: سفال ، فرش ، فلت ، کاشی ، کاشی های جیریه ، بروکاد ، مخمل ، فرش ، مس ، صنایع دستی چوبی را خریداری کنید. کاشان دارای سوغاتی های خوشمزه ای همچون: کوکی ، آب نبات پنبه ای ، حلوا  مخصوص ، شربت انگور ، شربت بید ، حاجی بادام ، جوز قند و عرقیات گیاهی است. شما می توانید تمام آن سوغات را از بازار محلی کاشان خریداری کنید. اگر مراکز خرید مدرن را دوست دارید به شما توصیه می کنیم به مرکز خرید صفویه ، مرکز خرید گلستان ، مجتمع سبز ، مجتمع سپید و مرکز خرید شفق بروید.

خرید بلیط هواپیما کاشان_آی آر تور

غذاهای سنتی کاشان:

در سفر به کاشان از غذاهای سنتی کاشان بخوریم. غذاهای خوشمزه ی سنتی زیادی درکاشان طبخ می شود مانند: ابگوشت کاشاني (گوشت و لوبیا) ، شفت ، چغندر كفت ، يتيمچه ، نخود خوشه ، چلو دیزی ، تاس کباب ، گوشت و کلم. در واقع رستوران مدرن در کاشان خیلی دیده نمی شود ، اما ما بهترین رستوران های غذاهای سنتی را به شما معرفی می کنیم: رستوران گل رز که معروف ترین رستوران شهراست و دیگر رستوران ها از قبیل:  باغ مظفر ، منوچهری ، شاندیز ، نایب ، مظفری ، جوان ، خاتون ، رستوران های انار و عباسی. اگر به خوردن غذای فست فود علاقه دارید می توانید به فست فودهای پدر خوب، پیتزا پیتزا، دوستان و سیلک نایت بروید. با رزرو هتل یا اقامتگاه در کاشان می توانید از غذاهای سنتی کاشان که در رستوران هتل یا اقامتگاه طبخ می شود استفاده کنید.

خرید بلیط هواپیما کاشان_آی آر تور

نحوه ی خرید بلیط هواپیما کاشان با آی آر تور

اگر می خواهید خرید بلیط هواپیما کاشان را داشته باشید، به شما پیشنهاد می کنیم که از خرید تور آی آر تور استفاده کنید. سایت رسمی آی آر تور انواع تورهای متنوع و متناسب را با  شرایط و خواسته های شما ارائه می دهد و می توانید سفر بسیار عالی و بی نظیر را بسیار راحت برنامه ریزی کنید. خرید بلیط هواپیما و خرید بلیط اتوبوس از طریق سایت آی آر تور بسیار راحت امکان پذیر است.

ثبت نظر
chat 0