{{ctrl.notification}}

سه نکته در خرید بلیط ارزان هواپیما آی آر تور

برای یک سفر مقرون به صرفه و راحت خرید بلیط ارزان هواپیما آی آر تور می تواند از بهترین گزینه های سفر باشد. خرید بلیط ارزان هواپیما آی آر تور مانند دیگر بلیط ها نیازمند رعایت یکسری قوانین و مقررات هستید و تنها در قیمت بلیط هواپیما تغییر ایجاد می شود، ممکن است ایرلاین ها در بازه زمانی که شما به خرید بلیط هواپیما اقدام می کنید، بلیط ها را ارزان تر و یا گرانتر ارائه دهند.

خرید بلیط ارزان هواپیما آی آر تور

نکته اول:  مزیت خرید اینترنتی بلیط هواپیما آی آر تور چیست ؟

به لطف فناوری های نوین که عاملی برای ایجاد سایت های گردشگری شده است، مراجعین آژانس ها و دفاتر فروش بلیط هواپیما به حداقل رسیده اند و در هر لحظه از شبانه روز کافی ست که شما قصد سفر کنید، حال سفر شما تفریحی باشد یا کاری می توانید خرید اینترنتی بلیط هواپیما و رزرو هتل را از طریق سایت ها داشته باشید، یا اینکه یک سفر تفریحی با استفاده از خرید تور حال اینکه خارجی باشد یا داخلی که بسته به علاقه شما نوع آن مشخص می شود، را با استفاده از این فناوری های جدید در منزل تان به راحتی برنامه ریزی کنید.

با خرید اینترنتی بلیط ارزان هواپیما آی آر تور از ترافیک و معضلات رفت و آمد رهایی پیدا می کنید و خیلی راحت به صورت آنلاین خرید اینترنتی را انجام می دهیم بدون دغدغه های شلوغی و ترافیک سطح شهر که با مراجعه به آژانس ها ممکن است برای شما وجود دشته باشد.

 گاهی اوقات شما در زمان تعطیلات و روزهای جمعه نیاز به خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل یا خرید تور دارید که این امر با استفاده از خرید آنلاین از طریق سایت های گردشگری در منزل شما امکانپذیر است و دلواپسی شما را از تعطیل بودن مراکز فروش بلیط هواپیما و دفاتر هواپیمایی می رهاند.

خرید بلیط ارزان هواپیما آی آر تور

نکته دوم: عوامل مهم در خرید بلیط ارزان هواپیما

در زمان خرید بلیط هواپیما به نکاتی باید توجه کنید، که توجه به این موارد و نکات  از بروز اشتباه از سوی شما جلوگیری میکند و باعث می شود که شما خرید بلیط هواپیما را به درستی انجام دهید. این نکات می تواند به شما در خرید بلیط بدون مشکل کمک کند.

همیشه قبل از خرید بلیط هواپیما سایت های مختلف را بررسی کنید، ممکن است هر سایتی مشکلات مربوط به خود را داشته باشد به همین دلیل قبل از خرید بلیط هوا پیما حتما چند سایت را بازدید کنید و سپس اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید. ممکن است یک سایت به شما خرید بلیط هواپیما را با نرخ کمتری ارائه کند اما از امکانات خیلی پایینی در پروازها استفاده کند. 

خرید بلیط ارزان هواپیما آی آر تور

از کجا متوجه شویم سایتی برای خرید بلیط هواپیما مناسب است؟

همیشه نظرات و بازخورد های مشتریان قبلی می توانند به شما در استفاده از سایت کمک کنند. نظرات را مطالعه کنید و از مزیت ها و معایب سایت ها مطلع شوید، این باعث می شود شما به سایت های مختلف سر بزنید و از اطلاعات دیگر سایت ها استفاده کنید و آن سایتی که خدمات مورد نیاز شما را ارائه می دهد، انتخاب کنید.

خرید بلیط ارزان هواپیما آی آر تور

در خرید بلیط هواپیما خارجی زمان بندی حائز اهمیت است، بطوریکه ممکن است در یک سفر خارجی شما چند پرواز را با قیمت ها ی مختلف و ایرلاین های متفاوت ببینید. به عنوان مثال ممکن است در یک سفر قرار باشد که دو پرواز را تجربه کنید، که به اصطلاح به آن (connecting Flight) می گویند. 

در زمان خرید بلیط هواپیما حتما به زمان بندی و فاصله بین پروازها دقت کنید. این موضوع در مورد پروازهای غیر مستقیم اهمیت زیادی دارد، حتما باید مطلع باشید که فاصله بین دو پرواز چگونه است، تا در زمان مقرر در فرودگاه و پای پرواز آماده باشید.

همیشه به مشخصات داخل بلیط توجه داشته باشید. اهمیت مشخصات روی  بلیط را فراموش نکنید، مخصوصا در پروازهای خارجی حتما در وارد کردن نام، ایدی پاسپورت و کلا اطلاعاتتان دقت بیشتر داشته باشید. در برخی موارد شما بلیط چارتر یا غیر قابل استرداد را خریداری می کنید که قابلیت تعویض ندارد و اطلاعات نادرست باعث می شود که از سوار شدن به هواپیما ممانعت به عمل بیاید و بلیط شما سوخت شود. پس در خرید اینترنتی بلیط هواپیما حتما به وارد کردن اطلاعات تان توجه ویژه داشته باشید، الخصوص در پروازهای خارجی بسیار با اهمیت است.

خرید بلیط ارزان هواپیما آی آر تور

نکته سوم: آیا خدمات ویژه ی فرودگاه برای همه ی گردشگران قابل استفاده است؟

بسیاری از ما  فکر می کنیم که خدمات  CIP و VIP مختص به ثروتمندان است این تفکر نتیجه نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه است. در اینجا باید بگوییم که این خدمات در اصل عمومی هستند و تمامی گردشگران می توانند از آن ها استفاده کنند.

زمانی که خرید بلیط ارزان هواپیما آی آر تور را از طریق سایت انجام می دهید، راجع به خدمات ویژه CIP فرودگاه ها اطلاعات کسب کنید و از طریق ارائه  این خدمات از درب منزل خود  با خودروی اختصاصی خود راهی فرودگاه شوید و  خودروی خود را در فرودگاه در قسمت CIP و VIP قرار دهید و از این خدمات استفاده کنید.

خرید بلیط ارزان هواپیما آی آر تور

چرا بلیط لحظه آخری نخریم؟

همیشه برای سفرهای ناگهانی بهترین روش خرید بلیط هواپیماست، چرا که باعث می شود خیلی سریعتر به مقصد برسیم. در این مواقع خرید بلیط لحظه آخر بسیار کمک می کند. با وجود اینکه خرید بلیط لحظه آخر ممکن است ارزان باشد اما بهتر است خرید بلیط را زودتر انجا دهیم تا بتوانیم برای سفرمان برنامه ریزی دقیق داشته باشیم.

خرید بلیط ارزان هواپیما آی آر تور

برای داشتن یک سفر عالی حتما نیاز است خیلی جلوتر بلیط هواپیما را خریداری کنید و در مورد سفرهای خارجی خیلی بیشتر این نکته را مد نظر قرار دهید. بسیاری از ایرلاین ها تخفیفات خود را 21 روز قبل ارائه می دهند و به عبارتی تمامی بلیط های ارزان به فروش می رسد. البته در سفر های داخلی این موارد با قوانین خاص خود می باشد و شرایط کاملا متفاوت است.

خرید بلیط ارزان هواپیما آی آر تور

نحوه ی خرید بلیط ارزان هواپیما آی آر تور

 خرید اینترنتی بلیط هواپیما داخلی از طریق آی آر تور بسیار راحت صورت می گیرد. از طریق سایت آی آر تور خرید بلیط ارزان هواپیما آی آر تور، خرید انواع بلیط هواپیما خارجی و خرید تمام پروازهای داخلی امکان پذیر است.

در خریدهای اینترنتی شما می توانید قیمت ها را با یکدیگر مقایسه کنید و به راحتی بلیط هواپیما را از انواع سایت های گردشگری خریداری کنید. برای خرید بلیط هواپیما آی آر تور کافیست وارد داشبورد خرید بلیط هواپیما شوید و اطلاعات مورد نیاز برای خرید بلیط را کامل کنید و از خرید بلیط هواپیما با مناسب ترین قیمت لذت ببرید.  

 

 

date_range سه شنبه 05 شهریور 1398 remove_red_eye 480 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0