{{ctrl.notification}}

سه عامل موثر در خرید ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان آی آر تور

از آنجایی که اصفهان شهر بزرگ و دیدنی در ایران می باشد، از بیشتر شهرها پرواز دارد و دارای فرودگاه بین المللی است. ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان آی آر تور را درسایت سرچ کنید و با توجه به هزینه ای که مد نظرتان هست خریداری کنید. این بلیط هواپیما داخلی را در انواع سایت ها سرچ کنید و سپس آن را خریداری کنید.

 ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان آی آر تور

نحوه رزرو ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان آی آر تور

ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان آی آر تور از طریق سایت آی آر تور با بهترین قیمت رزرو کنید. برای بررسی دسترس بودن و خرید پرواز اصفهان ، به کادر بالا نگاه کنید تاریخ عزیمت و بازگشت خود را انتخاب کنید. همچنین می توانید با انتخاب گزینه های مربوط به مسافران بزرگسال، کودک و نوزاد، به طور همزمان چند بلیط اصفهان را خریداری کنید. اگر به پروازهای مستقیم اصفهان نیاز دارید، در همین سایت سرچ کنید.

در سایت رزرو هتل داخلی را می توانید انجام دهید. معمولا در سایت ها از هتل هایی که استارهای مختلف هستند، نام برده شده و اطلاعاتی را در اختیار شما قرار می دهند. تا شما با توجه به امکانات رزرو هتل را انجام دهید.

 ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان آی آر تور

قوانین خرید ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان آی آر تور

خرید بلیط هواپیما اصفهان تحت قواعد و قوانین خرید بلیط هواپیما داخلی صورت می گیرد. هر ایرلاینی برای خرید بلیط هواپیما قوانین خاص خودش را دارد و  برای پروازهای داخلی قوانین زیر در خرید بلیط انجام می شود.

قبل از خرید بلیط هواپیما دقت کنید که خریدار قوانین را مطالعه کرده باشد و آگاهی کامل خرید بلیط هواپیما داخلی را انجام دهد.

توجه داشته باشید که نام و نام خانوادگی مسافر حتما باید بصورت لاتین و فارسی نوشته شود، در صورت وجود غلط در املای نام و نام خانوادگی یا اطلاعات روی بلیط امکان اصلاح وجود ندارد و هیچ مسئولیتی در این باره بر عهده آی آر تور نمی باشد.

بیلط هر مسافر برای خود مسافر صادر می شود. پس از خرید بلیط با نام دیگری یا بصورت گروهی با یک نام خودداری کنید. اگر نام شما با نام درج شده بر روی بلیط مغایرت داشته باشد مانع سوار شدن شما به هواپیما می شوند. پس حتما دقت کنید که مسافر اطلاعاتش را درست و دقیق نوشته باشد.

در زمان خرید بلیط هواپیما به رده سنی دقت کنید. طبق قوانین هواپیمایی کشور نوزاد کمتر از دوسال، دو تا دوازده سال برای کودکان و از دوازده به بالا بزرگسال محسوب می شوند.

بلیط نوزاد و کودکان حتما به همراه بلیط بزرگسالان خریدای شود و خرید بلیط هواپیما بصورت مجزا برای نوزادان و کودکان مقدور نمی باشد.

 ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان آی آر تور

اگر مسافر بخواهد بلیط دو مقصد را تهیه کند حتما باید به زمان بین دو پرواز توجه کند و تا اختلال در پروازهای وی به وجود نیاید. معمولا زمان بین دو پرواز کمتر از سه ساعت نباید باشد.

اگر پرواز رفت و برگشت از دو ایرلاین متفاوت باشد با کنسل شدن پرواز رفت پرواز برگشت با درصدی از جریمه نیز کنسل خواهد شد.

 خانم های باردار، بیماران قلبی-عروقی، افراد مبتلا به بیماری های تنفسی، صرع، دیابت ملیتوس کنترل نشده، آنمی شدید، افرادی که داروهای تضعیف کننده ی سیستم ایمنی بدن استفاده می نمایند و مسافرانی که دیالیز می شوند، مجوز پزشک باید همراه داشته باشند و این از قوانین هواپیمایی کشور است.

 همراه داشتن داروهای افرادی که با مجوز پزشکی سفر می کنند حتما مورد نیاز است.

 طبق قوانین موجود، امکان صدور بلیط هواپیما در مسیر سفرهای عتبات عالیات برای اتباع کشورهای پاکستان، بنگلادش، افغانستان و هند وجود ندارد. در صورت اقدام به خرید بلیط هواپیما توسط این افراد، تمامی مسئولیت بر عهده ی مسافر خواهد بود.

در خرید بلیط هواپیما اصفهان آی آر تور حتما به قوانین توجه کنید. در صورت بروز خطا و اشتباه مسئولیت آن بر عهده خود مسافر است.

 ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان آی آر تور

چرا می توانیم ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان آی آر تور را بخریم؟

در این مقاله شما را با تفاوت کلاس های پروازی اشنا می کنیم تا با دلیل ارائه ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان آی آر تور آشنا شوید.

اگر تا به حال با هواپیما سفر کرده اید حتما اصطلاح کلاس پروازی را شنیده اید. از متداول ترین اصطلاحات در پرواز کلاس پروازی که عموما به چند دسته تقسیم می شود: فرست کلاس، پرمیوم اکونومی و اکونومی

 هر شرکت هواپیمایی دسته بندهای خاصی برای پروازهای خود دارد که به کلاس پروازی آنها بستگی دارد. مثلاً در فرست کلاس چه نوع امکاناتی ارائه می شود؟ یا اینکه در پروازهای اکونومی چه امکاناتی وجود دارد با آگاهی از این مطلب شما می توانید مناسبترین و بهترین بلیط هواپیما را خریداری کنید و با رضایت کامل از سفرتان لذت ببرید.

اولین پروازی که بیشتر رایج است اما در سفرها از این پرواز بیشتر استفاده می کنیم پرواز اکونومی یا همان پرواز استاندارد و یا همان پرواز اقتصادی است. در این پرواز امکانات زیادی به شما ارائه نمی شود. در کلاس اکونومیک شما صندلی رزرو می کنید و از مبدا به مقصد تان می رسید. فاصله بین صندلی‌ها زیاد نیست اما جایی که شما بتوانید پاهایتان را در آنجا بگذارید و خدمات غذا، اینترنت و امکان تماشای فیلم و موزیک به نوعی که الان در خدمات هواپیما می ببیند برای شما ارائه می دهیم.

اکونومیک از همه بلیط های پروازی ارزانتر است ارزان ترین بلیط هواپیمای اصفهان آی آر تور از نوع اکونومیک می باشد.

 ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان آی آر تور

در کلاس پرمیوم امکانات و خدمات بیشتری را به مسافران ارائه می دهند این پرواز همان کلاس اکونومی ساده است، اما خدمات بیشتری نسبت به پرواز اکونومیک دارد. با این حال هنوز امکانات آن به بیزینس کلاس نمی رسد.

 در کابین هواپیما صندلی های پرمیوم در بخش ویژه قرار گرفته و در مقایسه با پرواز اکونومی صندلی های بزرگتر راحت‌تری دارند و فضای بین صندلی ها هم بیشتر است. مانیتور بزرگ تر غذایی بهتر و نوشیدنی عالی تر از امکانات این پرواز است. میزان بار مجاز در این نوع کلاس پروازی بیشتر است. قیمت آن از پرواز اکونومی بیشتر است اما در مقایسه با بیزینس کلاس همچنان قیمت پایین‌تری ها را دارد.

پرواز بیزینس کلاس معمولا در بین مسافران که دائما از هواپیما استفاده می کند رایج نیست. فقط یک بار از پرواز بیزینس کلاس استفاده کنید، دیگر نمی‌توانید خودتان را به استفاده از پروازهای اکونومی کنید. همه چیز در این پرواز بهترین و عالی ترین است نوشیدنی های خوش آمد گویی در بدو ورود به مسافران، کیفیت و سرو غذا در ظروف چینی ها قاشق و چنگال استیل و صندلی‌هایی که تختخواب شو، سیستم‌های سرگرمی و انتخاب صدها فیلم و موزیک را برای مسافران به وجود می آورد. پرواز بیزینس کلاس در برخی از پروازهای امارات و قطر خدمات رویایی و لاکچری را به مسافران ارائه می دهد.

در ادامه باید بگوییم که بهترین گرانترین و لوکس ترین پرواز، پرواز فرست کلاس می باشد.

 ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان آی آر تور

نحوه ی خرید ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان آی آر تور

از آنجاییکه شما می خواهید بصورت آنلاین بلیط هواپیما داخلی خریداری کنید به شما سایت رسمی و معتبر خرید اینترنتی بلیط هواپیما آی آر تور را که تیم  زبده و خبره دراین باره هستند، پیشنهاد می کنیم. دراین سایت شما می توانید انواع تورداخلی و  تورخارجی را نیز بصورت اینترنتی خریداری کنید و سفری امن و با آرامش را داشته باشید.

برای خرید انواع بلیط هواپیما می توانید با کلیک بر روی کلمه خرید بلیط هواپیما، میزان هزینه، تعدد پروازها  را ببینید و انتخاب کنید. همین طور می توانید خرید ارزانترین بلیط هواپیما اصفهان را با سایت رسمی آی آر تور انجام دهید. سایت رسمی آی آر تور سفری پرخاطره و شورانگیز برای شما آرزو می کند.

چنانچه قصد برقراری با تیم پشتیبانی 24 ساعته آی آر تور و راهنمایی از مشاوران مارا خواستید از طریق راههای ارتباطی زیر با ما تماس برقرار کنید.

 

 

 

date_range پنجشنبه 07 شهریور 1398 remove_red_eye 347 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0