{{ctrl.notification}}

دو نکته موثر در خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به قشم آی آر تور

برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به قشم آی آر تور ابتدا باید به سایت های گردشگری و آژانس های گردشگری مراجعه کنید همیشه در خرید بلیط هواپیما نکاتی را مد نظر داشته باشید تا بتوانید ارزانترین بلیط هواپیما را خریداری کنید.

 همانطور که می دانید در ارائه خدمات پرواز هر ایرلاین شرایط و قوانین خود را  اجرا می کند این قوانین شرایط از رزرو بلیط هواپیما گرفته تا ارائه خدمات تحصیلی پرواز می باشد. با توجه به اینکه شما خرید بلیط هواپیما از طریق جستجوی اینترنتی رزرو کنید می توانید همزمان با خرید بلیط هواپیمای داخلی از رزرو هتل داخلی و همینطور اطلاعاتی که در مورد تورهای داخلی در سایت مورد نظر که قصد خرید بلیط هواپیما را از آن دارید  مطلع شوید .

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به قشم آی آر تور

نکات مهم در خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به قشم آی آر تور

 معمولاً در خرید بلیط هواپیما داخلی یک سری نکات رعایت می شود. حالا که قرار است شما خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به قشم آی آر تور را داشته باشید، این نکات را برای شما یادآوری می کنیم.

همیشه در خرید بلیط هواپیما به چندین مورد توجه داشته باشید ابتدا به زمان خرید بلیط‌هواپیما دقت کنید تاریخ سفر خود را تنظیم کنید و تا جایی که می‌توانید بر اساس تاریخ سفرتان بلیط هواپیما را هرچه سریعتر و زودتر رزرو کنید با این روش می توانید از خرید بلیط هواپیمای ارزان قیمت استفاده کنید.

 ایرلاینی که پرواز را ارائه می دهد دقت کنید آنها برای ارائه بلیط هواپیما قوانین و شرایط خاص خود را دارد چنانچه شما بخواهید تغییری در زمان پرواز و یا کنسلی انجام دهید باید با قوانین ایرلاین ها پیش بروید و در این مورد به سایت آی آر تور مسئولیتی بر عهده ندارد سعی کنید با وارد کردن اطلاعات کاملاً صحیح و همینطور اطمینان از سفرتان خرید بلیط هواپیما را انجام دهید.

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به قشم آی آر تور

 معمولا بلیط های هواپیما که به صورت سیستمی هستند ۴۵ تا ۵۰ روز قبل اگر خریداری شود با قیمت خیلی پایین تر عرضه می شود و شما می توانید از ارزان ترین بلیط هواپیمای داخلی استفاده کنید در تمامی ایرلاین ها این مطلب صادق نیست گاهی به پروازهای چارتر می کند پرواز های لحظه آخر نیز می توانند قیمت مناسبی داشته باشد البته در این جا متذکر می شویم که پروازهای چارتر گاهی اوقات گرانتر هستند و برخلاف انتظار و توقع شما ممکن است با قیمت بالاتری  عرضه شود.

عامل دیگری که در خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به قشم آی آر تور موثر است فصل خرید فصل سفر است. چنانچه شما خرید بلیط هواپیما قشم را در فصل تابستان انجام دهید ارزان ترین بلیط هواپیما قشم آی آر تور و همینطور از ارزانترین تور داخلی می توانید استفاده کنید.

همانطور که می دانید  قشم مانند جزیره کیش آب و هوایی گرم دارد و از جزایری است که در کنار خلیج فارس قرار دارد. از این رو پیشنهاد می شود خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به قشم آی آر تور نه تنها در تابستان نباشد بلکه در فصل پاییز و زمستان انجام شود به دلیل اینکه سفر قشم در تابستان  به وجود گرمای شدید هوا بسیار خسته کننده است سفر به قشم تنها در در ایام پاییز و روزهای زمستان لذت بخش خواهد بود.

 ناگفته نماند که در ایام عید این جزیره نیز بسیار شلوغ است و جز مقاصد سفری عید نوروز محسوب می شود. خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور در فصل تابستان بیشتر صورت می گیرد.

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به قشم آی آر تور

 خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به قشم آی آر تور و قوانین هواپیمایی کشور

 برای خرید بلیط هواپیماقشم آی آر تور باید به قوانین هواپیمایی کشور توجه داشته باشید و از این قوانین به صورت کامل آگاه باشید اگر راجع به این قوانین چیزی نمی دانید در اینجا به بررسی این قوانین خرید می پردازیم تا شما با آگاهی کامل تری خرید بلیط هواپیما داخلی و همینطور خرید بلیط هواپیما خارجی را انجام دهید.

مراحل خرید بلیط هواپیما در سایت آی آر تور قوانین  تجارت الکترونیکی  پیروی می کند و هر گونه تخلف از این قوانین پیگرد قانونی به همراه دارد برای اطلاع از قوانین موجود رزرو بلیط و خرید بلیط را تهیه کرده ایم و اطلاعات مورد نیاز شما را در آن ارائه داده ایم  هواپیمایی کشوری که جمهوری اسلامی می باشد.

۱ .خریدار باید متعهد شود که قوانین را کاملاً مطالعه کرده و با اطلاع از شرایط و قوانین اقدام به خرید بلیط هواپیما می کند.

۲ .هنگام خرید و رزرو بلیط هواپیما فرمایید که نام و نام خانوادگی به درستی با حروف فارسی به هم با حروف لاتین در فرم وارد کنید در صورت وجود اشتباه  امکان اصلاح وجود نخواهد داشت و در این مورد آی آر تور هیچ گونه مسئولیتی در قبال مسافران برعهده ندارد در این شرایط باید بلیط را کنسل کنید و مجدداً خریداری کنید.

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به قشم آی آر تور

  ۳ .برای هر مسافر باید بلیط خریداری شود و این بلیط باید به نام شخص مسافر و با اطلاعات وی خریداری شود چنانچه بلیط هواپیما به نام فرد دیگری خریداری شود و در زمان سوار شدن فرد دیگری از آن استفاده کند که اطلاعات بلیط با اطلاعات کارت شناسایی مغایرت داشته باشد نمی تواند داخل هواپیما شود و از پذیرش وی در پرواز جلوگیری به عمل می آید.

 ۴ .در قانون هواپیمایی کشور ایران نوزاد دو سال کودکان بین ۲ تا ۱۲ سال و بزرگسالان بیشتر از ۱۲ سال سن دارد از این رو مسافر باید به رده سنی دقت کند و بلیط را طبق این قانون خریداری کند تا از سوار شدن به هواپیما جلوگیری به عمل نیاید .

۵  .بلیط کودکان و نوزادان باید به همراه بلیط یعنی اینکه نمی توانیم به صورت مجزا برای نوزاد و کودکان بلیط بخریم.

۶ .قیمت بلیط ها برای کودکان و نوزادان در بلیط های سیستمی متفاوت است اما در بلیط چارتر و غیر قابل استرداد قیمت بلیط در رده سنی کودکان و بزرگسالان با هم یکسان است.

۷ .بعد از این که خرید بلیط هواپیما را انجام دادید و از رزرو قطعی بودن خرید تو مطلع شدید سفری برای شما نمایش داده می شود که می توانید بلیط خود را دریافت کنید و یا از آن پرینت بگیرید علاوه بر این گزارش خرید شما به ایمیل شما ارسال می شود و در همان لحظه ارسال ایمیل پیامکی از سوی سایت برای کاربر مورد نظر که خرید موفق داشته ارسال میشود.

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به قشم آی آر تور

 ۸ .برای پروازهای چارتر مسافر در زمان مراجعه به فرودگاه حتما باید یک نسخه چاپ شده از بلیط  را به همراه داشته باشد در پروازهای سیستمی شماره ویزیت به همراه کارت شناسایی معتبر به  کانتر ایرلاین مربوطه داده می شود.

۹ .کنسلی بلیط هواپیما اگر از طرف مسافر باشد طبق قانون کشوری شامل جریمه کنسلی می شود و مقدار جریمه کنسلی بر اساس قوانین  ایرلاین ها متفاوت است.

10. در استرداد بلیط هواپیما مبلغ جریمه محاسبه می شود و سپس از قیمت اصلی بلیط کم می شود و باقیمانده مبلغ به شخص مسافر داده می شود این جریمه بر طبق قوانین کنسله  ایرلاین محاسبه می شود.

۱۱ .جریمه کنسلی در شرایط لغو یا تاخیر بیشتر از دو ساعت صادق نمی باشد در این صورت باید درخواست استرداد آنلاین را بدهد.

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به قشم آی آر تور

 ۱۲ .اطلاعات روی بلیط با اطلاعات کارت شناسایی و باید مغایرت داشته باشد در صورت هرگونه مغایرت از حضور شما در پرواز جلوگیری به عمل می‌آید.

۱۳ .در صورتی که مسافر نیاز به دو پرواز متوالی دارد باید به زمان بین دو پرواز دقت کنند حداقل زمان بین دو پرواز باید ساعت باشید اگر کمتر از این زمان باشد مسافر ممکن است پرواز دوم جا بماند.

۱۴ .در شرایطی که پرواز رفت و برگشت از دو لاین متفاوت باشد اگر پرواز رفت  کنسل شود ممکن است پرواز دوم به خودی خود کنترل شود و جریمه کنسل مشمول پرواز دوم خواهد شد.

۱۵ .طبق قوانین هواپیمایی کشور افراد بیمار نظیر بیماران قلبی عروقی افراد مبتلا به بیماری‌های تنفسی صرع دیابت و همینطور خانم های باردار باید با مجوز پزشکی در پرواز حضور بیاورد و همینطور داروهای خود را به همراه داشته باشند.

۱۶ .نوع هواپیما  که مسافر بلیط آن را خریداری می‌کند بر روی بلیط مشخص شده و مسئولیت تحقیقات در نوع هواپیما  بر عهده ایر لاین  مربوطه می باشد  و در این زمینه آی آرتور هیچگونه مسئولیتی به عهده ندارد و مسئولیت تغییر هواپیما مستقیما بر عهده ایرلاین می‌باشد.

ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به قشم آی آر تور

 نحوه ی خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به قشم آی آر تور

برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران به قشم آی آر تور بهترین راه خرید اینترنتی می باشد. برای خرید اینترنتی می توانید از سایت خرید بلیط هواپیما آی آر تور استفاده کنید و با ورود به سایت نسبت به دریافت بلیط اقدام نمایید. این سایت انتخاب خوبی برای خرید بلیط هواپیما است. به راحتی و در کمترین زمان و در هر مکانی که هستید بلیط هواپیما را خریداری کنید.

 برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور کافیست از کادر بالای این صفحه وارد منوی خرید بلیط هواپیما شوید و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و در نهایت از لیست پیشنهادی یکی از بهترین گزینه ها را انتخاب و خریداری کنید. همینطور می توانید رزرو هتل خارجی و خرید تور را از سایت آی آر تور انجام دهید.

 

date_range یکشنبه 10 شهریور 1398 remove_red_eye 410 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0