{{ctrl.notification}}

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری آی آر تور

خرید بلیط هواپیما با کمترین هزینه ها ممکن است پروازهای چارتر را ایجاد کند، اما گاهی خرید بلیط هواپیما لحظه آخری هزینه کمتری از پرواز چارتر برجای می‌گذارد. امروزه به دلیل ظهور سایت های گردشگری و همین طور اپلیکیشن های گردشگری خیلی آسان دسترسی به خرید بلیط هواپیما، رزرو هتل و خرید تور امکان پذیر می کند. اگر به یک سایت معتبر و مرجع مراجعه کنید و در آنجا حساب کاربری باز کنید، خرید بلیط هواپیمای داخلی یا خرید بلیط هواپیما خارجی را به راحتی می توانید، انجام دهید. همین طور رزرو هتل خارجی و داخلی را در برنامه‌های رزرواسیون هتل  را خواهید دید. در بخش دیگر از پکیج های تور داخلی، خرید تور خارجی می توانید استفاده کنید، که گاهی اوقات خرید تورهای لحظه آخر بسیار مقرون به صرفه است.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری آی آر تور

آیا خرید بلیط هواپیما لحظه آخری آی آر تور از لحاظ صندلی و پرواز با بلیط هواپیما سیستمی متفاوت است؟

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری تفاوتی با خرید بلیط هواپیما عادی ندارد. از این رو هواپیما و صندلی پرواز شخصی که در لحظات آخر بلیط هواپیما را خریداری کرده دقیقاً مشابه صندلی و هواپیمایی است که مسافر در شرایط عادی و بلیط سیستمی همان پرواز را خریداری کرده است. پس تصور اینکه بلیط چارتری ارزان تر است و ممکن است صندلی و شرایط پرواز مناسبی نداشته باشد،صحیح نمی باشد.

 از طرف دیگر در یک پرواز ممکن است ۱۰ نفر بلیط پرواز را با خرید بلیط هواپیما لحظه آخری تهیه کرده باشند که قیمت آن به عنوان مثال 120هزار تومان باشد و سایرین بلیط را به روش سیستمی رزرو کرده باشند که قیمت آن ممکن است به عنوان مثال250 هزار تومان باشد. همانطور که به شما توضیح داده شد بلیط همان بلیط  است اما شما و آژانسی که بلیط را خریداری کرده تنها از قیمت بلیط آگاهی دارید.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری آی آر تور

معمولا در زمان خرید بلیط هواپیما لحظه آخری از زمان اوکی کردن تا فسخ کردن کمتر از استاندارد خرید  بلیط عادی تایم داریم، بنابراین  این بلیط ها برخلاف بلیط سیستمی قابل استرداد نخواهند بود و در مواردی که امکان کنسلی برای این نوع از بلیط ها مهیا باشد که مشمول جریمه های بسیار سنگین است. از این رو حتی گاهی موقع ها ممکن است هزینه کل بلیط به عنوان جریمه مسترد گردد. قبل از پرواز و خرید بلیط حتما توجه  کنید وگرنه  تمامی پولی را که برای آن رفته به عنوان جریمه برای کنسلی باید بپردازید.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری آی آر تور

اگر شما جزو آن دسته از مسافرانی هستید که از مدت‌ها قبل سفرتان را برنامه ریزی می کنید و همه چیز را آماده می کنید، به دلیل زمان کمتری که  برای به دست آوردن بلیط لحظه آخری داریم  دقت کنید چرا که این‌گونه بلیط ها اگر چه از نظر مالی برای مشتریان هزینه کم

دارد، اما گاهی از نظر برنامه‌ریزی برای زمان پرواز حق انتخابی را برای مسافر قائل نمی‌شود.

 پس باید بدانید که بهتر است بلیط های لحظه آخری را تقریبا هر زمانی که رزرو می کنیددر همان زمان  سفرتان را تنظیم کنید و حتماً این سفر را بروید و به دنبال کنسلی و لغو نباشید، زیرا متضرر خواهید شد. برای اینکه یک بلیط لحظه آخری ارزان را به دست بیاورید باید قید سفر در ایام نوروز و همین طور ایام پر سفر را بزنید و در عوض ممکن است در فرصت های کم سفر بلیط ارزان تر از قیمت بلیط لحظه آخری باشد و گاهی اوقات ارزانتر از بلیط اتوبوس.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری آی آر تور

مزایای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری آی آر تور چیست؟

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری آی آر تور همانطور که گفته شد از لحاظ قیمت برای مسافران بسیار مناسب است و از این رو می‌توان کم بودن قیمت آن را به عنوان یک مزیت بسیار مهم شناخت. اما قیمت بلیط های لحظه آخری هواپیما هم چندان بی حکمت نیست و زمانی که شما خرید بلیط هواپیما را انجام می دهید زمان بسیار کوتاهی تا پرواز وجود دارد. از این رو اگر آژانس هواپیما را تکمیل نکند و پرواز مورد نظر تکمیل نباشد، خرید بلیط هواپیما لحظه آخری را در سایت قرار می دهد تا هر چه سریع تر این بلیط پرواز به فروش برسد و باعث کاهش ضرر و زیان مربوطه شود و در نهایت این معامله به برد تو برد بین آژانس و مسافر رقم می خورد.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری آی آر تور

 خرید بلیط هواپیما لحظه آخری آی آر تور معمولا در چه مسیرهای صورت می گیرد؟

 خرید بلیط هواپیما لحظه آخری  معمولا برای شهر مشهد که از پرتردد ترین مسیرهای پروازی است بسیارزیاد دیده می شود. برای تهیه بلیط لحظه آخری مشهد می‌تواند در سایت آی آر تور کنید.

 دومین مسیر برای خرید بلیط هواپیمای لحظه آخری مسیر کیش می باشد و معمولا در زمان خلوت است که بلیط لحظه آخر را ارائه می‌دهد. برای خرید بلیط لحظه آخری به سایت آی آر تور مراجعه کنید.

در مسیر قشم نیز بلیط لحظه آخری را داریم خرید بلیط هواپیمای داخلی مسیر قشم یکی از مسیرهای است که  می توانید با خریداری بلیط لحظه آخری قشم از آنجا بازدید کنید و با توجه به اینکه بندر صیادی، تجاری است، این فرصت را از دست ندهید و خرید بلیط لحظه آخری را از سایت آی آر تور انجام دهید و به دیدار از جزیره زیبای قشم بروید.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری آی آر تور

 همین طور می توان گفت در خرید بلیط هواپیمای خارجی، بلیط لحظه آخری استانبول  را داشت. بلیط لحظه آخری کشورهای دیگر نیز در سایت آی آر تور قرار دارد، که با توجه به خرید بلیط هواپیمای خارجی شما می توانید از رزرو هتل خارجی نیز استفاده کنید و یا اینکه پکیج های تور خارجی لحظه آخری را خریداری کنید و با استفاده از این گزینه از تخفیف و هزینه مقرون به صرفه در سفر خارجی برخوردار شوید.

موردی که در خرید بلیط هواپیما لحظه آخری باید به آن دقت کنید، این است که اطلاعات مسافر را به صورت کاملا درست وارد کنیم. به دلیل اینکه  در خرید بلیط لحظه آخری استرداد صورت نمی‌گیرد و هرگونه اطلاعات غلط و اشتباه باعث می شود که از ورود شما به هواپیما جلوگیری به عمل آید و با توجه به اینکه زمان بسیار کمی قبل از پرواز در اختیار شما است، در سایت مورد نظر نمی توانید بلیط را تغییر دهید و با اطلاعات درست صادر کنید.

خرید بلیط هواپیما لحظه آخری آی آر تور

نحوه ی خرید بلیط هواپیما لحظه آخری آی آر تور

همان طور که قبلا اشاره کردیم برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخری آی آر تور بهترین راه خرید اینترنتی است.  برای خرید اینترنتی می توانید از سایت خرید بلیط آی آر تور استفاده کنید و با ورود به سایت نسبت به دریافت بلیط اقدام نمایید. این سایت انتخاب خوبی برای خرید بلیط هواپیما است. به راحتی و در کمترین زمان و در هر مکانی که هستید بلیط هواپیما را خریداری کنید. برای خرید بلیط هواپیما لحظه آخر آی آر تور کافیست از کادر بالای این صفحه وارد منوی خرید بلیط هواپیما شوید و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و در نهایت از لیست پیشنهادی یکی از بهترین گزینه ها را انتخاب و خریداری کنید.

 

date_range چهارشنبه 13 شهریور 1398 remove_red_eye 357 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0