{{ctrl.notification}}

خرید بلیط هواپیما تهران به بندرعباس آی آر تور

خرید بلیط هواپیما تهران به بندرعباس به چند دلیل مهم در طول روز به تعداد زیاد انجام میشود. اهمیت بندرعباس از نظر تجاری و اقتصادی  از مهم ترین دلایل برای سفرهای زیادی می باشد که در این مسیر انجام میشود. در ادامه هر آنچه که باید درباره خرید بلیط هواپیما و راه های خرید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران بندرعباس بدانید را معرفی خواهیم کرد.

خرید بلیط هواپیما  تهران به بندرعباس آی ار تور

بلیط هواپیما تهران بندرعباس را اینترنتی بخرید

قبل از بررسی موارد مهم در تعیین قیمت بلیط و ویژگی های ایرلاین ها در مسیر تهران بندرعباس، لازم است کمی در مورد اولین گام برای خرید موفق صحبت کنیم. خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به بندرعباس اولین انتخابی می باشد که باید با شناخت و آگاهی کامل انجام دهید. با خرید آنلاین بلیط هواپیما می توان در هر ساعت از شبانه روز و بدون از دست دادن زمان بلیط را دریافت کنید. این مساله مخصوصا در روزهایی از سال که تقاضا برای سفرهای هوایی در این مسیر افزایش پیدا میکند از اهمیت بیشتری برخوردار می گردد. به عنوان مثال در تعطیلات نوروز که شرایط آب و هوایی جنوب ایران برای سفر بسیار مناسب می باشند، بلیط های هواپیما خیلی زود به فروش میرسند. در این شرایط با خرید آنلاین بلیط هواپیما تهران به بندرعباس می توان در کمترین زمان و بدون از دست دادن زمان بلیط را خرید و سفر خوبی را شروع کرد.

خرید بلیط هواپیما  تهران به بندرعباس

قیمت بلیط هواپیما تهران بندرعباس چطور محاسبه میشود؟

با مرور قیمت بلیط هواپیما تهران به بندرعباس و سایر مسیرهای داخلی و خارجی کاملا متوجه خواهید شد که نرخ ها در ساعات و روزهای مختلف سال کاملا با هم متفاوت می باشند. دلایل زیادی برای این تفاوت قیمت ها وجود دارد که از مهم ترین آنها می توان به روز و تاریخ سفر اشاره نمود. همیشه در خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی دقت داشته باشید که نرخ ها بر اساس میزان تقاضا تعیین می گردند. به همین خاطر است که در تعطیلات نوروز قیمت بلیط افزایش پیدا می کند و در مقابل تابستان که هوای بندرعباس گرم می باشد، با کاهش نرخ مواجه خواهیم شد.

از دیگر مواردی که در تعیین نرخ بلیط هواپیما تهران بندرعباس می تواند اثرگذار باشد، ایرلاین می باشد. شرکت های هواپیمایی یا همان ایرلاین ها با توجه به نوع هواپیما و کلاس های پروازی خود قیمت های متفاوتی را برای پروازها ارائه می دهند. اینکه ایرلاینی پروازهای خود را با بوئینگ انجام دهد یا با سایر هواپیماها به شدت می تواند بر قیمت بلیط اثر بگذارد. به همین خاطر است که در یک روز مشخص، قیمت بلیط هواپیما در ساعات مختلف متفاوت می باشد.

نوع بلیط هواپیما از دیگر فاکتورهای مهم در قیمت گذاری بلیط های هواپیما می باشد. با توجه به اینکه در مسیر مورد نظر بلیط سیستمی میخرید یا چارتر می توانید در ارزان یا گران بودن سفرتان تاثیر بگذارید. بلیط های چارتر با توجه به محدودیت هایی که از نظر استرداد دارند قیمت ارزان تری داشته و برای سفرهای ارزان مناسب می باشند.

البته دقت داشته باشید که خرید بلیط ارزان هواپیما نباید تنها ملاک برای تعیین بلیط باشد، چون ممکن است بلیط که ارزان می خرید غیر قابل استرداد باشد و در نهایت با کنسل شدن سفر ضرر مالی زیادی را مواجه خواهید شد.

فاکتورهایی که ارائه شد در تعیین قیمت بلیط هواپیما داخلی نقش دارند و برای سفرهای خارجی موارد دیگری مانند مسیر پروازی و تعداد کشورهای واسط که باید از آنها عبور کنید و همچنین مستقیم یا غیر مستقیم بودن پرواز همگی می توانند در گران یا ارزان بودن بلیط موثر باشند.

برای اینکه بتوانید ارزان ترین بلیط هواپیما تهران بندرعباس را از irtour بخرید، کافیست به کادر بالای لیست پروازها دقت کنید. چون در این کادر ارزان ترین نرخ را بعد از مقایسه تمام پروازها در تاریخ مورد نظر نمایش می دهد.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما تهران به بندرعباس

چطور بلیط هواپیما را استرداد کنیم؟

بعد از خرید بلیط پرواز تهران بندرعباس ممکن است بخواهید بلیط را استرداد کنید. حال سوال این است که چطور باید بلیط را استرداد کرد و درصد جریمه استرداد چقدر می باشد؟ تمام ایرلاین ها برای استرداد بلیط هایشان درصد جریمه های مختلفی را تعیین می کنند. این درصد جریمه ها بر اساس سیاست های مدیریتی ایرلاین مشخص می شود و برای کلاس پروازی های مختلف و در مدت زمان های باقی مانده تا پرواز با هم متفاوت است. به عبارت دیگر، درصد جریمه استرداد بلیط هواپیما بر اساس کلاس پروازی و مدت زمان باقی مانده تا پرواز تعیین می گردد. هر چه به زمان پرواز نزدیک تر شوید، درصد جریمه استرداد افزایش پیدا خواهد کرد.

برای استرداد بلیط هواپیما تهران بندرعباس، در مرحله اول و در حین خرید بلیط باید دقت کنید که آیا بلیط قابل استرداد است یا خیر. همچنین لازم است توجه کنید که آیا امکان استرداد آنلاین بلیط هواپیما در سایت مورد نظر وجود دارد یا خیر. اگر بلیط هواپیما آی آر تور را انتخاب کرده باشید، این امکان در اختیارتان قرار میگیرد. می توانید وارد حساب کاربری خود در سایت مربوطه شوید و استرداد را انجام دهید.

خرید بلیط ارزان هواپیما تهران به بندرعباس آی ار تور

کدام ایرلاین ها پرواز تهران به بندرعباس را ارائه می دهند؟

همان طور که قبلا اشاره کردیم، مسیر پروازی تهران بندرعباس از اهمیت زیادی برخوردار می باشد. به همین خاطر ایرلاین های زیادی پروازهای آن را انجام می دهند. هر یک از این ایرلاین ها از نظر نوع هواپیما و کلاس پروازی و امکانات موجود در کابین هواپیما با هم متفاوت هستند و به همین خاطر قیمت بلیط در آنها نیز با هم فرق دارد. از جمله ایرلاین های این مسیر می توان به ایرلاین ماهان، ایرتور، ایران ایر، ساها، آسمان، زاگرس، آتا، قشم ایر، سپهران و کیش ایر اشاره نمود.

توجه داشته باشید که ایرلاین ها بلیط های خود را در کلاس پروازی های مختلف مانند اکونومی و بیزینس به فروش می رسانند که از نظر قیمت با هم متفاوت می باشند. به طوریکه اکونومی ارزان ترین بلیط را دارد.

چرا بلیط هواپیما تهران بندر عباس آی آر تور را بخریم؟

به چند دلیل می توان گفت که سایت خرید بلیط هواپیما irtour را برای خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی باید انتخاب کرد. پوشش تمام پروازهای داخلی و بیش از 950 ایرلاین خارجی، فرآیند استرداد آنلاین بسیار آسان، پشتیبانی 24 ساعته، ارائه قیمت های واقعی و بر اساس نرخ های مصوب و فرآیند آسان خرید از جمله این دلایل می باشد.

چطور بلیط پرواز بندرعباس را بخریم؟

برای خرید بلیط هواپیما تهران به بندرعباس آی آر تور کافیست وارد منوی بلیط هواپیما در کادر بالای صفحه شوید و مبدا، مقصد و تاریخ سفر را وارد کنید. با کلیک کردن روی دکمه جستجو می توان لیست کاملی از تمام پروازها در مسیر و تاریخ وارد شده را مشاهده نمود. در نهایت گزینه مناسب را بر اساس خواسته و شرایط خود انتخاب و خریداری کنید.

date_range شنبه 13 مهر 1398 remove_red_eye 475 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0