{{ctrl.notification}}

خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران آی آر تور

خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران از دیگر مسیرهای بسیار پرتردد در بین مسیرهای پروازی داخلی می باشد که نقش بسیار مهم این دو شهر از نظر اقتصادی و تجارت می تواند یکی از دلایل آن باشد. در طول سال افراد زیادی هستند که با خرید بلیط هواپیما در این مسیر تردد داشته و با توجه به اینکه اغلب برای سفرهای کاری بلیط را خریداری می کنند، در نتیجه باید هزینه ها را مد نظر قرار دهند. در این مطلب قصد داریم تمام آنچه که باید برای خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران آی آر تور بدانید را معرفی کنیم. با آی آر تور همراه باشید.

خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران آی آر تور

مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز به تهران

سوالی که اغلب افراد با آن مواجه هستند که چرا باید بلیط هواپیما را اینترنتی خرید و این شیوه خرید بلیط چه مزایا و معایبی دارد؟ برای پاسخ دادن به این سوال باید چند نکته مهم را بدانید که مهم ترین آنها این است که همیشه خرید اینترنتی بلیط هواپیما گزینه مناسبی نیست! به عنوان مثال زمانی که سایت های نامعتبر را برای خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران انتخاب می کنید، نباید انتظار سفری خوب را داشته باشید چون ممکن است بلیط تقلبی دریافت کرده باشید و اسمتان در لیست پرواز نباشد. در نتیجه برای بهره مندی از مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز به تهران در مرحله اول باید سایت معتبر و شناخته شده ای را انتخاب نمایید.

بعد از انتخاب سایت های معتبر می توانید از چند مزیت عالی خرید اینترنتی بلیط هواپیما بهره مند شوید که عبارتند از:

رهایی از محدودیت های زمانی و مکانی در خرید بلیط هواپیما

از بزگترین مشکلاتی که با مراجعه حضوری به آژانس های مسافرتی وجود دارد، محدود بودن ساعت کاری آنها و تعطیل بودنشان در روزهای تعطیل سال و ساعات خارج از تایم کاری می باشد. در مقابل، با خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران اگر اینترنتی باشد می توانید از تمام این محدودیت ها براحتی عبور کنید. در نتیجه در هر ساعت از شبانه روز و بدون توجه به اینکه در محل کار هستید و یا در مهمانی و حتی در منزل و در حال استراحت می باشد، بلیط را می توانید بخرید.

انتخاب بلیط بهتر

تنوع بلیط هواپیما در مسیرهای پرتردد بسیار زیاد می باشد، چون ایرلاین های مختلفی در آن پرواز ارائه می دهند و هر کدام شرایط خاصی را برای پروازها فراهم می کنند. تنوع زیاد در بین بلیط ها فرصتی عالی برای مسافران می باشد تا گزینه های بهتری را برای پرواز انتخاب کنند. با خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز به تهران می توان براحتی و در یک نگاه تمام پروازها را با هم مقایسه کرد و با توجه به شرایط مورد نظر در نهایت گزینه ای عالی و مناسب را انتخاب نمود.

خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران

استرداد آنلاین بلیط هواپیما آی آر تور

یکی از مهم ترین نکاتی که برای خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی مد نظر داشته باشید، شرایط استرداد آن می باشد. با توجه به اینکه هر یک از بلیط های هواپیما شرایط استرداد متفاوتی داشته و با توجه به قوانین ایرلاین مربوطه تعیین می گردد، در نتیجه لازم قبل از خرید حتما به آنها دقت کنید. با خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران اگر به دلایل مختلف از سفر منصرف شدید، در اولین فرصت باید نسبت به استرداد اقدام نمایید تا مبلغی از هزینه بلیط را دریافت کنید.

از آنجا که با نزدیک شدن به ساعت پرواز درصد جریمه استرداد افزایش پیدا میکند، در نتیجه باید زمان را جدی گرفت و خیلی زود نسبت به استرداد اقدام نمود. استرداد آنلاین یکی از بهترین مزایای خرید و رزرو آنلاین بلیط هواپیما اهوزا تهران می باشد که تا حد زیادی در کاهش ضررهای مالی موثر است.

قیمت بلیط هواپیما اهواز به تهران آی آر تور

بعد از آشنایی با مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما، حال بهتر است با فاکتورهای موثر در تعیین قیمت بلیط هواپیما اهواز به تهران نیز آشنا شوید. توجه داشته باشید که اطلاع از این فاکتورها می تواند تاثیر زیادی بر انتخاب گزینه های بهتر و ارزان تر داشته باشد. از جمله فاکتورهای موثر در قیمت بلیط هواپیما می توان به موارد زیر اشاره نمود:

فاکتور اول: روز و تاریخ خرید بلیط

بازه زمانی که قصد سفر دارید و برای آن بلیط هواپیما میخرید به شدت بر گران یا ارزان بودن بلیط تاثیر دارد. به عنوان مثال در روزهایی که نمایشگاه های بین المللی مهم در تهران برگزار می گردد و یا رویداد ورزشی و فرهنگی خاصی در آن اجرا میشود، تقاضا برای خرید بلیط تهران زیاد میشود. بر اساس یک قانون همیشگی در زندگی، هر اندازه تقاضا بیشتر شود قیمت نیز افزایش پیدا میکند و قطعا بلیط هواپیما نیز از این قضیه مشتثنی نخواهد بود. برای خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران irtour اگر می توانید انعطاف بیشتری در بازه زمانی سفر داشته باشید، بهتر است نرخ ها را در روزهای مختلف با هم مقایسه نموده و در نهایت انتخاب بهتری داشته باشید.

بلیط هواپیما اهواز به تهران آی آر تور

فاکتور دوم: نوع هواپیما و ایرلاین

هر یک از ایرلاین های موجود در ناوگان هوایی کشورمان دارای هواپیماهای مختلفی می باشند و با توجه به کیفیت آنها ممکن است در قیمت بلیط آنها تفاوت هایی وجود داشته باشد. به عنوان مثال خرید بلیط هواپیما ماهان بخاطر نوع هواپیما و استانداردهای موجود در آن نسبت به بلیط سایر ایرلاین ها گران تر است.

فاکتور سوم: کلاس پروازی

در حین خرید بلیط هواپیما مطمئنا با واژه و اصطلاح کلاس پروازی برخورد خواهید داشت. صندلی های هواپیما بر اساس امکانات و شرایط موجود در آنها گروه بندی میشوند و اصطلاحا به هر یک از این گروه ها کلاس پروازی گفته میشود. کلاس پروازی اکونومی یا اقتصادی، بیزینس و فرست کلاس از جمله کلاس هایی هستند که ممکن است در هواپیماها وجود داشته باشند. کلاس اکونومی ارزان ترین بلیط و به ترتیب بیزینس و فرست در رتبه های گران تر قرار دارند.

در سفرهای خارجی فاکتورهای دیگری مانند مسیر پروازی و مسافت پیموده شده و همچنین تعداد کشورهای واسط همگی بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر گذار هستند.

خرید اینترنتی بلیط هواپیما اهواز به تهران آی آر تور

راه های خرید ارزان ترین بلیط هواپیما اهواز تهران

با در نظر گرفتن فاکتورهایی که در بالا به آنها اشاره شد می توان به راحتی ارزان ترین بلیط هواپیما را خرید. برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما اهواز به تهران آی آر تور بهتر است ابتدا زمان مناسبی را برای سفر انتخاب کنید. سپس نرخ ها را در ایرلاین ها و کلاس پروازی های مختلف با هم مقایسه نموده و بهترین گزینه را خریداری کنید. توجه داشته باشید که در سفرهای هوایی داخلی که مسافت ها کوتاه می باشند، می توان با چشم پوشی از امکانات در کلاس پروازی های بیزینس، بلیط اکونومی خرید و تا حد زیادی در هزینه های سفر صرفه جویی کرد.

از دیگر مواردی که می توانند برای خرید بلیط ارزان هواپیما موثر باشند، دقت در سایت فروشنده بلیط است. همیشه بخاطر داشته باشید که بلیط هواپیما قیمت مصوب دارد و برخی از سایت ها قیمت های غیر واقعی و گران تر از نرخ های اصلی را ارائه می دهند. برای این منظور بهترین کار این است که بلیط را از سایت های مطمئن بخرید تا با چنین مشکلی مواجه نشوید و بلیط ارزان بخرید.

سوالات رایج در خرید بلیط هواپیما اهواز تهران آی آر تور

با توجه به مشکلات و سوالاتی که برای مسافران در حین خرید بلیط هواپیما پیش می آید در ادامه به چند موضوع و سوال مهم اشاره خواهیم کرد و راه حل هایی را برای آنها ارائه می دهیم:

اگر اطلاعات را در حین خرید اینترنتی بلیط هواپیما اشتباه تایپ کنیم چه کاری باید انجام دهیم؟

این مساله برای افراد زیادی در طول روز بوجود می آید و با توجه به اینکه امکان اصلاح اطلاعات بعد از خرید و توسط مسافر وجود ندارد، در نتیجه باید دقت زیادی به نحوه ورود اطلاعات فارسی و انگلیسی داشت. اگر اشتباه تایپی در اطلاعات مسافر دارید باید جریمه پرداخت نمایید و درخواست اصلاح اطلاعات بدهید.

اگر بلیط را اشتباها به نام شخص دیگری خریداری کرده اید، امکان اصلاح اطلاعات وجود ندارد و تنها راه این است که بلیط اول را باطل و استرداد نمایید و مجدد خرید بلیط را انجام دهید.

خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران آی آر تور

اگر فرآیند خرید با خطا مواجه شود چه کنیم؟

در برخی از مواقع ممکن است بخاطر قطع شدن اینترنت و سایر مشکلات خرید کامل نشود. اگر پرداخت انجام نداده اید می توانید مجدد خرید را انجام دهید. اگر پرداخت انجام داده اید و بعد از پرداخت با خطا مواجه شوید، لازم است با تیم پشتیبانی irtour تماس بگیرید.

خانم های باردار می توانند از پرواز استفاده نمایند؟

خانم های باردار قبل از خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران و یا هر مسیر داخلی و خارجی دیگر باید شرایط پرواز را مطالعه نمایند. در ماه های ابتدایی و انتهایی بارداری و با توجه به تک قلویی و چند قلویی بودن بارداری محدودیت هایی برای استفاده از پرواز وجود دارد. این گروه از افراد باید با پزشک معالج مشورت کنند و مجوزهای لازم را دریافت نمایند.

بعد از خرید بلیط باید از آن پرینت تهیه کنیم؟

در سفرهای هوایی نیاز به ارائه بلیط پرینت شده نمی باشد. با همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و ارائه اطلاعات به گیت پرواز می توانید کارت پرواز دریافت کنید. دقت داشته باشید که امکان استفاده از پرواز بدون کارت شناسایی وجود ندارد.

خرید بلیط هواپیما آی آر تور

برای خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران می توانید با سایت خرید بلیط هواپیما irtour همراه باشید. برای این منظور کافیست اطلاعات مبدا، مقصد و تاریخ سفر را در منوی خرید بلیط هواپیما داخلی بالای صفحه وارد نمایید. در نهایت از لیست پیشنهادی می توانید گزینه ای عالی و مناسب را انتخاب نمود. با خرید بلیط هواپیما اهواز به تهران از آی آر تور از خدماتی مانند استرداد آنلاین و پشتیبانی 24 ساعته بهره مند خواهید شد.

date_range یکشنبه 10 شهریور 1398 remove_red_eye 337 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0