{{ctrl.notification}}

خرید بلیط هواپیما آی آر تور اینترنتی ارزان و آسان

خرید بلیط هواپیما آی آر تور یکی از بهترین انتخاب ها برای شروع سفر بدون دغدغه با هزینه کم می باشد. البته مانند تمام شیوه های سفر، لازم است از قوانین و نکات مهم برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما آی آر تور اطلاعات کافی داشته باشید تا بدون مشکل بلیط را خریداری نمایید. در ادامه نگاهی به نحوه خرید بلیط هواپیما و قوانین مهم در آنها خواهیم داشت. با آی آر تور همراه باشید

خرید بلیط هواپیما آی آر تور

خرید اینترنتی بلیط هواپیما آی آر تور

با رشد فن آوری و دسترسی آسان به اینترنت، به مرور خرید اینترنتی بلیط هواپیما در رقابت با روش های قدیمی به جایگاه بسیار خوبی دست پیدا کرد. به طوریکه در دنیای امروز اندک افرادی هستند که هنوز با مراجعه حضوری به آژانس های مسافرتی نسبت به خرید بلیط اقدام می کنند. دلایل زیادی وجود دارد که خرید آنلاین بلیط هواپیما آی آر تور را تایید می کنند و از مهم ترین این دلایل می توان به موارد زیر اشاره نمود:

خرید بلیط هواپیما در هر ساعت از شبانه روز

از بزرگترین معضلاتی که در گذشته برای خرید بلیط با آن مواجه بودیم، تعطیل بودن آژانس های مسافرتی در ساعات اداری بود. این مساله به خرید اینترنتی بلیط هواپیما به طور کامل از بین رفته است و این امکان فراهم شد تا در هر ساعت از شبانه روز و بدون توجه به تعطیل یا باز بودن آژانس های مسافرتی نسبت به خرید بلیط اقدام نمود.

خرید بلیط هواپیما آی آر تور در کمترین زمان

تحمل ترافیک و شلوغی خیابان ها و گرما و سرمای هوا در فصل های مختلف برای مراجعه به آژانس های مسافرتی نه تنها کلافه کننده می باشد، بلکه زمان زیادی در این راه به هدر می رود. این مساله در شهرهای بزرگ از اهمیت بیشتری برخوردار می باشد و به عنوان یک معضل بزرگ می توان از آن یاد کرد. البته با رزرو آنلاین بلیط هواپیما می توان در کمترین زمان و بدون تلف کردن زمان در خیابان و ترافیک زندگی امروز بلیط را دریافت نمود.

استرداد آنلاین بلیط

به دلایل مختلف ممکن است بعد از خرید بلیط هواپیما از سفر منصرف شوید و این یک مساله کاملا طبیعی می باشد. اما باید بدانید که بعد از کنسل شدن سفر آیا می توان بلیط هواپیما را براحتی کنسل کرد؟ چه قوانینی برای استرداد بلیط وضع شده است؟ بهترین راه برای استرداد کدام است؟

برای پاسخ دادن به این سوالات بهتر است بدانید که ایرلاین ها یا همان شرکت های هواپیمایی برای استرداد بلیط قوانین خاصی را تعریف می کنند. در تعریف این قوانین دو فاکتور مهم در نظر گرفته میشود که عبارتند از کلاس پروازی و مدت زمان باقیمانده تا پرواز. دومین مساله که باید به آن توجه کنید این است که با نزدیک شدن به ساعت پرواز، درصد استرداد نیز افزایش پیدا می کند. به همین خاطر باید فرآیند استرداد را خیلی سریع و بدون از دست دادن زمان انجام داد.

استرداد آنلاین از جمله مزایای خرید اینترنتی بلیط هواپیما آی آر تور می باشد که بدون از دست دادن زمان و به صورت کاملا آنلاین امکان استرداد را فراهم می کند. البته به این مساله باید توجه داشت که تنها افرادی می توانند بلیط شان را به صورت آنلاین از طریق آی آر تور استرداد کنند که بلیط را از همین سایت خریداری کرده باشند.

خرید بلیط هواپیما آی آر تور

خرید بلیط ارزان هواپیما آی آر تور

از جمله مواردی که اغلب افراد قبل از خرید بلیط به آن توجه زیادی دارند، خرید ارزان بلیط هواپیما می باشد. به عبارت دیگر، این دسته از افراد به دنبال شیوه هایی هستند که بتوانند بلیط را ارزان تر از سایر افراد خریداری کنند و شانس بیشتری در کاهش هزینه های سفر داشته باشند.

برای خرید بلیط ارزان هواپیما باید به چند نکته توجه داشته باشید، چون این فاکتورها در تعیین قیمت بلیط هواپیما به شدت موثر هستند. در نتیجه اگر شما هم خرید ارزان بلیط هواپیما آی آر تور را میخواهید تجربه کنید روال زیر را طی کنید:

بلیط را در زمان مناسب بخرید

تاریخ و بازه زمانی که برای خرید بلیط هواپیما انتخاب می کنید بر میزان گران یا ارزان بودن سفر به شدت تاثیر دارد. به همین خاطر است که در لیست پروازهای یک مسیر خاص متوجه تغییر نرخ ها در روزهای مختلف میشوید. در روزهایی که اصطلاحا برای مقصد مورد نظر اوج سفر می باشد، قیمت بلیط هواپیما با رشد زیادی مواجه است. در مقابل، در روزهایی که تقاضا برای خرید بلیط کم باشد، نرخ ها نیز کاهش پیدا می کنند.

به عنوان یک نتیجه گیری کلی، اگر بلیط ارزان می خواهید باید در روزهای خارج از پیک سفر کنید.

کلاس پروازی

در فرآیند خرید بلیط هواپیما قطعا متوجه خواهید شد که قیمت بلیط هواپیما در یک ایرلاین و در یک پرواز مشابه با هم فرق دارند و چه بسا از این تفاوت قیمت تعجب کرده اید. دلیل اصلی این تفاوت در کلاس های پروازی می باشد. شرکت های هواپیمایی صندلی های هواپیما را با توجه به شرایط، نوع صندلی، امکانات موجود در آنها گروه بندی می کنند و اصطلاحا به آنها کلاس پروازی می گویند. بر اساس این کلاس بندی هر گروه که امکانات و شرایط بهتری داشته باشد بلیط گران تری خواهد داشت.

در حالت کلی کلاس پروازی های تعریف شده در هواپیماها شامل اکونومی، بیزینس و فرست می باشد و برخی از ایرلاین های خارجی تعداد بیشتری کلاس دارند. خرید بلیط هواپیما از کلاس اکونومی کمترین قیمت را نسبت به سایر بلیط ها دارد و گران ترین بلیط نیز متعلق به کلاس پروازی فرست می باشد. در نتیجه اگر سفر ارزان را می خواهید تجربه کنید، بهتر است خرید بلیط از کلاس پروازی اکونومی یا اقتصادی را انتخاب کنید.

خرید بلیط ارزان هواپیما آی آر تور

شرکت هواپیمایی

با توجه به اینکه سفر خارجی پیش رو دارید یا داخلی، ایرلاین های مختلفی برای خرید بلیط پیش رو خواهید داشت. برخی از ایرلاین ها از اعتبار بسیار بالایی برخوردار هستند و در لیست برندهای نام آشنا قرار می گیرند. این دسته از ایرلاین ها قیمت بیشتری را برای بلیط های هواپیمایشان ارائه می دهند. در زمان خرید بلیط هواپیما آی آر تور در کنار مشخصات پرواز نام ایرلاین را مشاهده می کنید و می توانید تفاوت نرخ آنها را با سایر ایرلاین ها براحتی مقایسه نمایید.

ایرلاین های معتبر و شناخته شده شرایط بسیار خوبی را برای مسافران در طول پرواز فراهم می کنند و به همین خاطر است که گران تر می باشند. اما اگر ارزان بودن سفر برایتان در اولویت است، بهتر است ایرلاین هایی را برای خرید بلیط انتخاب کنید که ارزان تر هستند.

مسیرهای پروازی

این فاکتور بیشتر در پروازهای خارجی معنا پیدا میکند و در پروازهای داخلی اغلب پروازها مستقیم و بدون توقف هستند. (البته به جز چند مورد خاص) مسیرهای پروازی طولانی باعث میشوند تا میزان سوخت هواپیما تا حد زیادی افزایش پیدا کند، به همین خاطر قیمت بلیط آنها نیز بیشتر از سایرین خواهد بود. سعی کنید مسیرهای کوتاهتر را برای پروازتان انتخاب کنید چون نه تنها زودتر به مقصد میرسید، بلکه هزینه کمتری را برای خرید بلیط باید پرداخت نمایید.

بلیط را آنلاین بخرید

خرید اینترنتی بلیط هواپیما باعث میشود تا بتوانید نرخ های پرواز را براحتی با هم مقایسه نمایید. در نتیجه شانس و احتمال بیشتری برای خرید بلیط ارزان هواپیما وجود خواهد داشت. همچنین، سایت ها برای جذب مخاطب و کاربر بیشتر در طول سال تخفیف هایی را ارائه می دهند که نباید از دست داد.

البته به این مورد حتما توجه داشته باشید که سایت های معتبر مانند آی آر تور را برای خرید بلیط انتخاب نمایید، چون نرخ های ارائه شده بر روی این سایت ها واقعی می باشد و از نرخ مصوب بیشتر نمی باشند. همچنین، این سایت ها تمام پروازهای موجود در مسیر مورد نظرتان را نمایش می دهند و قطعا در خرید بلیط ارزان بلیط هواپیما آی آر تور موثر است.

خرید اینترنتی  بلیط هواپیما آی آر تور

مزایای خرید بلیط  هواپیما irtour

همان طور که اشاره کردیم، خرید اینترنتی بلیط هواپیما مزایای زیادی دارد، اما این مزایا در تمام سایت ها دست یافتنی نمی باشند. خرید بلیط هواپیما irtour از جمله انتخاب هاییست که تمام موارد اشاره شده در بالا را گرد هم آورده و شرایط ایده آلی را برای شروع سفرهای ارزان و با کیفیت فراهم نموده است.

نکات مهم در خرید بلیط هواپیما آی آر تور

خرید بلیط هواپیما دارای قوانین خاصی می باشد که توجه کردن به آنها کاملا ضروری و الزامی است. از مهم ترین این موارد که توجه نکردن به آنها باعث میشود مسافران با دردسرهای زیادی همراه شوند عبارتند از:

دقت در درج اطلاعات مسافر در حین خرید اینترنتی بلیط هواپیما: این از رایج ترین گزینه هایی می باشد که بسیاری از افراد به آن توجه نمی کنند. کوچکترین اشتباه تایپی در حین ورود اطلاعات فارسی و انگلیسی مسافر به منزله بلیط نداشتن وی تلقی می گردد. البته باید بدانید که در حال حاضر امکان اصلاح اطلاعات توسط مسافر وجود ندارد و تنها با پرداخت جریمه اطلاعات تصحیح میشوند.

حضور به موقع در فرودگاه بعد از خرید بلیط: به ساعت پرواز دقت زیادی داشته باشید و با توجه به اینکه پرواز داخلی پیش رو دارید یا خارجی در بازه زمانی مناسب به فرودگاه مراجعه کنید. برای پروازهای داخلی حداقل 2 ساعت و در پروازهای خارجی 3 ساعت قبل از پرواز باید در فرودگاه حضور داشته باشید.

توجه به میزان بار مجاز: با توجه به اینکه کدام ایرلاین و کلاس پروازی را برای سفر انتخاب می کنید میزان بار مجاز برایتان مشخص میشود. همراه داشتن بار بیشتر از این مقدار در نهایت منجر به پرداخت هزینه اضافه خواهد شد. قبل از خرید بلیط حتما به این مساله توجه داشته باشید.

شرایط استرداد را مطالعه کنید: برخی از پروازها غیرقابل استرداد می باشند، یعنی بعد از خرید بلیط نمی توانید آنها را کنسل کنید. برخی نیز دارای درصد جریمه استرداد بسیار بالایی هستند و با کنسل کردن آنها ضرر زیادی را متحمل میشوید. در نتیجه لازم است قبل از خرید بلیط حتما شرایط استرداد آن را مطالعه نمایید.

خرید بلیط هواپیما آی آر تور

خرید بلیط هواپیما irtour

برای خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی می توانید با آی آر تور همراه باشید. سایت خرید بلیط هواپیما irtour امکان خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی را فراهم نموده و تمام پروازهای داخلی و اکثر پروازهای خارجی را پوشش می دهد. در نتیجه می توانید با مقایسه نرخ ها براحتی ارزان ترین بلیط هواپیما را از آی آر تور خریداری نمایید. برای خرید بلیط هواپیما آی آر تور کافیست وارد منوی خرید هواپیما شوید و اطلاعات مورد نیاز را تکمیل و در نهایت مناسب ترین بلیط را دریافت کنید.

date_range دوشنبه 04 شهریور 1398 remove_red_eye 364 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0