{{ctrl.notification}}

خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس ای آر تور

خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس ای آر تور برای مسافرانی که قصد بازدید از شهر تاریخی تفلیس را به همراه قدم زنی در کوچه های سنگ فرش آن را دارند گزینه بسیار خوبی است. 

قیمت خرید بلیط اتوبوس

خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس آی آر تور 

خرید بلیط اتوبوس امروز با این که رقیب های بسیار مدرن و پیشرفته ای مانند خرید بلیط هواپیما و یا قطار دارد باز هم برای بسیاری از مسافران برای سفر آن را به سایرین ترجیح می دهند.

علت این امر هم واضح است. قیمت خوب اتوبوس به همراه دسترسی بسیار راحت آن به مناطق شهری دورافتاده ، دلیل بسیار قانع کننده ای برای انتخاب اتوبوس به عنوان وسیله نقلیه می باشد.

قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس آی آر تور

همانطور که اشاره شد قیمت خرید بلیط اتوبوس نسبت به خرید بلیط قطار و هواپیما ارزان تر است و نیازی به نگرانی برای هزینه حمل و نقل خود نخواهید داشت. با این حال ذکر رقمی به عنوان قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس آی آر تور کمی غیر منطقیست. زیرا این رقم در طول زمان های مختلف امکان تغییر دارد.

قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس آی آر تور در تاریخ نگارش  مقاله ( مهر 98 )  کمتر از 3۰۰ هزار تومان می باشد. با این حال عوامل متعددی در خرید بلیط اتوبوس تاثیر دارند که بهتر است به آن ها در هنگام خرید توجه کنید.

قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس آی آر تور

اولین فاکتور موثر در قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس آی آر تور: زمان 

زمانی که شما قصد سفر به گرجستان را می‌کنید تاثیر زیادی نه تنها در بر روی قیمت بلیط اتوبوس شما خواهد داشت بلکه بر روی هزینه اقامت شما هم دخالت دارد.

دومین فاکتور موثر در قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس آی آر تور: نوع اتوبوس

نوع اتوبوسی که انتخاب می کنید از آن جایی که سطح دسترسی شما به امکانات را فراهم می کند در افزایش قیمت بلیط شما موثر است.

در کل سه نوع اتوبوس برای سرویس دهی به مسافران وجود دارد. اتوبوس های معمولی، اتوبوسهای نیمه وی آی پی و اتوبوس های وی آی پی انواع آن هستند.

طبیعتا اگر برای سفر خود اتوبوس های وی آی پی را انتخاب کنید باید هزینه بیشتری را در مقایسه با دو اتوبوس دیگر صرف کنید.

به صورت کلی سفر با اتوبوس وی آی پی راحت تر از اتوبوس های دیگر است اگر قصد سفر به تفلیس را دارید پیشنهاد می شود حتماً از اتوبوس های وی آی پی استفاده نمایید.

 اتوبوس های وی آی پی به دلیل وجود امکانات در دسترس برای مسافران، خستگی راه و زحمت مسیر اذیتتان نخواهد کرد. امکانات اتوبوس های وی آی پی به این شکل می باشد:

1- وجود صندلی های راحت با پشتی تخت شو به  اندازه ۱۴۰ درجه

2- فضای بیشتر میان صندلی ها به دلیل وجود تنها دو ردیف صندلی یک نفره و دو نفره

3- وجود سیستم صوتی و تصویری مجزا برای هر صندلی

4- پذیرایی متنوع در طول مسیر

خرید آنلاین بلیط اتوبوس تفلیس

سومین فاکتور موثر در قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس آی آر تور: ارزش پول

مورد دیگری که در هنگام خرید بلیط اتوبوس به آن توجه کنید ارزش پول است. اگر ارزش پول کاهش یابد باید انتظار هر گونه افزایش نرخ قیمت بلیط اتوبوس را داشته باشید زیرا این اتوبوس ها در خارج از مرز ایران باید سوخت گیری شوند و هزینه این سوختگیری بر اساس ارز رایج در ارمنستان محاسبه خواهد شد لذا اگر فردا قیمت بلیط اتوبوس را متفاوت با قیمت بلیط اتوبوس امروز یافتید از این مسئله تعجب نکنید.

چهارمین فاکتور موثر در قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس آی آر تور: شرکت اتوبوسرانی

با وجود تمام این فاکتورها در نهایت این شرکت اتوبوسرانی است که قیمت بلیط شما را محاسبه می کند. شرکت ها و اساس سود خود و  هزینه ای که باید بابت سفر شما بپردازند قیمت بلیط اتوبوس تفلیس را می‌سنجند.

پنجمین فاکتور موثر در قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران به تفلیس آی آر تور: نحوه خرید

آخرین معیار موثر در قیمت بلیط که خوب است در در این مقاله به آن اشاره کنیم نحوه خرید بلیط اتوبوس است. اگر شما رفتن به خرید اینترنتی بلیط اتوبوس تهران تفلیس کنید. ممکن است از آفرها و تخفیف های ویژه ای که وب سایت های فروش بلیط برای مشتریان خود ارائه می کنند بهره مند گردید.

از طرف دیگر در شیوه خرید آنلاین بلیط اتوبوس تفلیس ، امکان مشاهده لیست تمامی بلیط های اتوبوس و همچنین مقایسه را دارید. وجود امکان مقایسه بلیط ها ، تنها در شیوه خرید اینترنتی وجود دارد و از این طریق می توانید ارزان ترین بلیط را خریداری نمایید.

خرید اینترنتی بلیط اتوبوس تهران تفلیس

نحوه خرید بلیط اتوبوس تفلیس آی آر تور

برای خرید بلیط اتوبوس تفلیس در صفحه اصلی وبسایت خرید بلیط اتوبوس آی آر تور بر روی گزینه بلیط اتوبوس کلیک کنید، پس از آن در جدول نمایش داده شده ، کافیست مبدا ، مقصد و تاریخ را مشخص نمایید تا پس از آن به سمت صفحه تمامی بلیط های تفلیس هدایت شوید.

لیست سرویس ها و ساعت حرکت اتوبوس تهران به تفلیس

اتوبوس تهران به تفلیس همه روزه 2 تا 3 سرویس برای جا به جایی مسافران دارد این تعداد ممکن است در روزهای شلوغ بیشتر و در روزهای خلوت کمتر شود. با این حال اگر قصد سفر به تفلیس را دارید، نگران تکمیل ظرفیت صندلی های اتوبوس نباشید زیرا در هر زمان که تصمیم بگیرید اتوبوسی برای حرکت وجود دارد.

این سرویس ها هر روز در ساعت های 9 ، 11 و 12 ظهر حرکت می کنند.

صدور ویزای گرجستان

با توافق انجام شده میان دولت جمهوری اسلامی ایران و گرجستان، از تاریخ 15 فوریه 2016 برابر با 26 بهمن 1394، دارندگان پاسپورت ایرانی می توانند بدون نیاز به صدور ویزای الکترونیکی و برای مدت حداکثر 45 روز، به کشور گرجستان مسافرت نمایند. لذا دیگر برای دریافت ویزای گرجستان احتیاجی به نگرانی نخواهید داشت.

ovdn tv,a vcv, , rdlj fgdx hj,f,s jivhk ‘v[sjhk jtgds fhj,ld , stv cldkd fi ‘v[sjhk

 

date_range یکشنبه 14 مهر 1398 remove_red_eye 369 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0