{{ctrl.notification}}

خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان آی آر تور

خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان آی آر تور برای آن دسته از افرادی که قصد شروع یک سفر مقرون به صرفه را دارند مناسب تر است. با وجود گزینه هایی مانند بلیط هواپیما و خرید بلیط قطار ، همچنان اتوبوس وسیله محبوبی برای مسافرانی که قصد بازدید از اصفهان را دارند محسوب می شود.

دلیل اصلی استقبال مردم از خرید اینترنتی بلیط اتوبوس تهران به اصفهان هم از دو عامل اصلی نشات می گیرد. دلیل اول این است که اتوبوس نسبت به سایر وسایل ارزان تر است و دلیل دوم دسترسی خوب آن به مناطق دورافتاده می باشد.

جهت خرید بلیط اتوبوس آی آر تور کلیک کنید.

بلیط اتوبوس تهران به اصفهان آی آر تور اینترنتی

خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان آی آر تور اینترنتی یا مستقیم

برای خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان آی آر تور دو شیوه مختلف وجود دارد. شما می توانید این کار را از طریق مراجعه مستقیم به پایانه ها و یا دفاتر گردشگری انجام دهید و یا از طریق خرید اینترنتی از وبسایت های معتبر آن را انجام دهید.

در هر کدام از این روش ها مزایایی وجود دارد که اشاره به آن ها می تواند به شما در تصمیم گیری نهایی کمک کند.

مزایای خرید آنلاین بلیط اتوبوس تهران به اصفهان

با نفوذ تکنولوژی در تمامی ابعاد زندگی بشریت و ایجاد وابستگی نمی توان از اهمیت و نقش آن در زندگی روزمره چشم پوشی کرد. حوزه خرید بلیط هواپیما و اتوبوس هم به تبع دستخوش تحولات حوزه مجازی شده است و در حال حاضر می توانید با لطف این فضا از مزایای زیر بهره مند شوید:

1- خرید آسان تر به دلیل عدم نیاز به جا به جایی و مراجعه حضوری به دفاتر گردشگری مهمترین دلیل برای خرید شما خواهد بود.  شما می توانید در منزل و یا در محل کار خود تنها با اتصال به شبکه سراسری اینترنت در میان آژانس های مختلف قدم بزنید و معتبرترین آژانس مسافرتی تهران را انتخاب کنید.

2-صرف زمان کمتر برای جستجو بلیط : مزیت دیگری که می توانید از طریق خرید اینترنتی بلیط اتوبوس به دست آورید آن است که در هر لحظه امکان دسترسی به بلیت ها برای شما وجود دارد و احتیاجی به صرف زمان جهت حضور در محل نخواهید داشت. 

3- امکان خرید ارزان ترین بلیط اتوبوس تهران به اصفهان از طریق مقایسه: امکان مقایسه میان سایر بلیط ها یکی از مهم ترین مزیت هایی است که در خرید اینترنتی بلیط اتوبوس وجود دارد.

از طریق دسترسی به تمامی بلیط های اتوبوس اصفهان ، شما می توانید میان آن ها مقایسه انجام دهید و ارزان ترین را انتخاب نمایید.

قیمت بلیط اتوبوس تهران به اصفهان

مزایای خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان با مراجعه حضوری

هر اندازه هم که تکنولوژی پیشرفت کند باز هم نمی توان از ارتباط چهره به چهره در هنگام خرید چشم پوشی کرد. مهم ترین مزیت خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان آی آر تور از طریق مراجعه حضوری نیز همین است. در ارتباط چهره به چهره اعتماد بیشتر است و راحت تر می توان خرید خود را با آرامش خیال انجام داد.

جهت خرید اینترنتی بلیط اتوبوس اصفهان آی آر تور کلیک کنید.

نحوه خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان آی آر تور

جهت خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان آی آر تور در ابتدا باید در صفحه اصلی بر روی گزینه بلیط اتوبوس کلیک کنید. پس از آن در جدول ظاهر شده مبدا ، مقصد و تاریخ را مشخص نمایید تا پس از آن تمامی سرویس های تهران به اصفهان برای شما نمایش داده شود.

قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان آی آر تور

 نمی‌توان رقم دقیقی را جهت خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان عنوان کرد زیرا این میزان به معیارهای متفاوتی بستگی دارد. به عنوان مثال در حال حاضر ارزان ترین بلیط اتوبوس تهران به اصفهان در تاریخ نگارش مقاله 38 هزار تومان است اما نمی توان رقم مشابهی را در سایر زمان ها انتظار داشت. بهترین شیوه برای اطلاع از قیمت بلیط اتوبوس تهران به اصفهان شناخت فاکتورهای موثر در تعیین آن رقم است.

اولین فاکتور موثر در قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان آی آر تور: زمان

زمانی که شما برای خرید بلیط خود انتخاب می کنید موثرترین فاکتور در تعیین قیمت آن است. اگر زمانی که اصفهان در شلوغ ترین حالت خود است به این شهر سفر کنید نباید انتظار خرید ارزان بلیط اتوبوس را داشته باشید. معمولا اصفهان در تعطیلات مانند عید نوروز و یا تابستان در شلوغ ترین حالت خود قرار دارد. لذا سعی کنید در ایامی به آن سفر کنید که این شهر میزبان تعداد زیادی از گردشگران نباشد.

اما به صورت کلی خوب است بدانید که قیمت بلیط اتوبوس در مقایسه با بلیط هواپیما و یا حتی قیمت بلیط قطار کمتر دچار نوسان می شود. با این حال برای افرادی که تصمیم دارند این بلیط را باز هم با قیمت کمتری خریداری کنند، خوب است از این معیارها استفاده کنند.

دومین فاکتور موثر در قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان آی آر تور: نوع اتوبوس

نوع اتوبوس در حقیقت میزان دسترسی شما را به امکانات مشخص می کند. به صورت کلی در ادبیات اتوبوسرانی برای انواع اتوبوس ها 3 دسته وجود دارد. این گروه ها به ترتیب از امکانات زیاد به کم به این شکل هستند: اتوبوس های VIP، اتوبوس های نیمه VIP و اتوبوس های معمولی

قیمت بلیط اتوبوس تهران به اصفهان

امکاناتی که اتوبوس های VIP در اختیار مسافران قرار می دهند به شکل زیر است:

1- صندلی های تخت خواب شو با امکان خواباندن پشتی به اندازه 140 درجه

2-وجود سیستم های صوتی و تصویری مجزا برای هر صندلی

3- فضای ازادتر

4- پذیرایی در طول مسیر با استفاده از پکیج های مخصوص هر اتوبوس

سومین فاکتور موثر در قیمت خرید بلیط اتوبوس تهران به اصفهان آی آر تور: شرکت اتوبوسرانی

با وجود تمامی معیارهای گفته شده در نهایت تعیین قیمت بلیط اتوبوس بر عهده شرکت اتوبوسرانی است که از آن خرید خود را انجام می دهید.

 

date_range یکشنبه 28 مهر 1398 remove_red_eye 319 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0