{{ctrl.notification}}

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور

شما می توانید با سرچ کردن در سایت های گردشگری انواع بلیط هواپیما، خرید تور، رزرو هتل و تمام نکاتی که در سفر شما حائز اهمیت است، به راحتی مورد بررسی قرار دهید. گاهی اوقات نیاز به سفر مقرون به صرفه دارید که ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور به شما در این زمینه کمک می کند.

ارزان ترین بلیط هواپیما به مقصد شما با توجه به نکاتی از قبیل پروازهای ارزان قیمت، کلاس پرواز، اطلاعات تورها، رزرو هتل  و نکات سفراز طریق سایت آی آر تور امکان پذیر است. تیم های آنلاین خدمات گردشگری  مأمور در ارائه خدمات گردشگری هستند و می توانند بهترین اطلاعات پروارزهای سرتاسر دنیا را در اختیارتان قرار دهند و شما می توانید تنوع بلیط های هواپیما را در این سایت های گردشگری ببینید. خرید بلیط هواپیما را از طریق سایت های اینترنتی و اپلیکیشن ها به آسانی انجام دهید و با مراجعه به یکی از این سایت ها با نام آی آر تور از تخفیفات آن استفاده کنید و موفق به خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور شوید.

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور

درباره ی آی آر تور

آی آر تور به عنوان یکی از بزرگترین سایت های مقایسه پروازها در ایران است و نقطه شروع برنامه ریزی سفر شما مراجعه به سایت ها و اپلیکیشن های برتر در ارائه خدمات گردشگری هستند. ارزان ترین بلیط هواپیما لحظه آخر را از آی آر تور بخواهید.

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور

چطور خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور را انجام دهیم؟

برای  خرید ارزان ترین بلیط هواپیما از طریق جستجوی  در سایت آی آر تور خرید انواع  پرواز، رزرو هتل و خرید تورهای مختلف چه خارجی و چه داخلی را به راحتی و در اسرع وقت انجام دهید. اغلب سایت های گردشگری به شما در خرید بلیط هواپیما و همین طور خرید تور کمک می کند. در سایت ها می توانید رزرو هتل را مد نظر قرار دهید. البته رزرو هتل می تواند در برنامه ی انواع تورها موجود باشد، یعنی اینکه ممکن است شما تور را با هتل و بلیط هواپیما خرید اری کنید.

در سایت ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور، خرید تور، گزینه های سفرعالی را برای شما به ارمغان آورده ایم.

تخصص و فناوری آی آر تور امکان سفرهای جدید را ایجاد کرده و به شما کمک می کند تا دنیا را با کمترین بودجه مشاهده کنید.

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور

چرا خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور؟

میلیون ها مسافر برای مشاوره معتبر به سایت های اینترنتی اعتماد می کنند و بهترین و ارزان  ترین بلیط هواپیما، انتخاب پرواز ارزان و خرید ارزان ترین تور را از طریق این سایت انجام می دهند تا سفری در کمال آرامش و زیبا را در ذهن ماندگار کنند.

در آی آر تور تجربه گردشگری را با دانش فناوری اطلاعات نوین شبکه ای و مهارت توریستی و گردشگری جهانی ادغام کردیم، تا لحظات شگفت انگیز سفر را برای شما جاودانه کنیم.

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور

قوانین خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور

در سایت آی آر تور همه مراحل خرید بلیط هواپیما از قوانین و مقررات تجارت الکترونیک تبعیت می کند و متذکر می شویم که هر گونه تخلف از شرایط و مراحل پیگرد قانونی را در پی خواهد داشت و مسئولیت بر عهده آی آر تور نخواهد بود. برای خرید اینترنتی شما، لیست کاملی از اطلاعات مورد نیاز را ارائه داده ایم، که توصیه می کنیم قبل از خرید به آن ها دقت کنید.

زمان اقدام به خرید بلیط هواپیما ابتدا شرایط و قوانین را با دقت مطالعه کنید، سپس اقدام به خرید بلیط هواپیما کنید. نام مسافر در زمان ثبت و رزرو بلیط هواپیما حتما با دقت هم به صورت انگلیسی و هم بصورت فارسی تایپ شود. در صورتی که شما نام را بصورت اشتباه وارد کنید امکان اصلاح آن در آی آر تور وجود ندارد و هیچ گونه مسئولیتی در این مورد برعهده آی آر تور نخواهد بود. شما باید بلیط را کنسل کنید و مجددا بلیط هواپیما را خریداری کنید.

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور حتما برای فرد مسافر و بصورت انفرادی خریداری می شود. در نتیجه اطلاعات و مدارک باید بر طبق اطلاعات فرد خریدار باشد چنانچه مغایرت در اطلاعات داشته باشید، از حضور شما در هواپیما و سوار شدن جلوگیری می کنند.

خرید بلیط هواپیما برای نوزاد کمتر از دوسال، کودکان دو تا دوازده سال و بزرگسالان، طبق قوانین کشوری می باشد. در اینجا شما به قوانین و شرایط خرید بلیط دقت کنید. در صورتی که در خرید به دلیل عدم انتخاب رده سنی نادرست باشد،از سوار شدن شما به هواپیما ممانعت به عمل می آید، مسئولیت آن بر عهده مسافر است و آی آر تور مسئولیتی بر عهده ندارد.

بر اساس قوانین هواپیمایی بلیط کودک و نوزاد باید به همراه بلیط بزرگسالان خریداری شود و امکان خرید بلیط برای کودک و نوزاد  به صورت مجزا وجود ندارد.

قیمت بلیط هواپیما بر اساس نرخ مصوب و برای بزرگسالان و کودکان دو تا دوازده سال و نوزادان متفات است. این قوانین در مورد بلیط های سیستمی است و در مورد بلیط های چارتر و غیر قابل استرداد قیمت بلیط بزرگسالان و کودکان برابر است.

در زمان مراجعه به فرودگاه مسافر اگر بلیط چارتر تهیه کرده است باید یک نسخه از بلیط را همراه داشته باشد و در پروازهای سیستمی شماره ی بلیط و مدرک شناسایی معتبر کفایت می کند.

در خرید اینترنتی بلیط هواپیما بعد از اتمام خرید و رزرو بلیط صفحه دریافت بلیط باز می شود و مسافر می تواند یک نسخه از آن تهیه کند. علاوه بر این اگر مسافر ایمیل خود را ثبت کند این اطلاعات به ایمیل وی ارسال می شود یا اینکه پیامک مبنی بر تکمیل فرآیند خرید و اطلاعات بلیط برای شخص مسافر ارسال می شود.

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور

اگر کنسلی بلیط هواپیما از سوی مسافر صورت بگیرد، طبق قوانین هواپیمایی و ایرلاین مورد نظر مشمول مبلغی از جریمه می باشد.

استرداد بلیط از سوی مسافر با مبلغی از جریمه که از هزینه بلیط کسر می شود همراه است و مابقی این مبلغ بصورت آنلاین به مسافر برگشت داده می شود. در مورد کنسلی ایرلاین ها مسئولیت بر عهده ایرلاین مورد نظر می باشد و آی آر تور مسئولیتی به عهده ندارد.

برخی مسافران مسیر دو مقصده دارند. در این موارد حتما به فاصله زمانی بین دو بلیط دقت کنید و حتما حداقل زمان سه ساعت را در خرید بلیط دوم در نظر بگیرید، در غیر این صورت کنسلی بلیط دوم بر عهده مسافر خواهد بود و آی آر تور مسئولیتی به عهده ندارد.

دقت داشته باشید که به هیچ وجه نباید مفاد روی بلیط را تغییر دهید ودست بردن در اطلاعات بلیط و فروش مجدد آن با قیمت بالاتر از قیمت روی آن عواقب به همراه دارد.

در مورد افرادی مانند خانم های باردار، افرادی که آسم و مشکلات تنفسی دارند، افراد دیابتیک، افرادی ناراحتی کلیوی دارند یا افرادی که صرع دارند، سوار شدن به هواپیما با ارائه مجوز پزشکی امکان پذیر است.

برخی از افراد که با مجوز پزشک سفر می کنند، الزام است داروهایشان را به همراه داشته باشند.

در سایت آی آر تور علاوه بر خرید بلیط هواپیما خارجی و داخلی، رزرو هتل، خرید تور های داخلی و خارجی صورت می گیرد. برای خرید یا رزرو هتل به صورت زیر عمل کنید:

وارد سایت شوید بر رو داشبورد خرید تور یا  رزرو هتل کلیک کنید،در این قسمت انواع گزینه ها برحسب امکانات، مکان و زمان سفر، نوع هتل، انواع تور باز می شود و سپس اطلاعات مسافر را وارد کنید. در آخر برای شما ایمیل و پیامک بااطلاعات ارسال می شود، در صورتی که سوال داشتید یا با مشکلی روبرو شدید با کارشناسان ما در این زمینه تماس بگیرید. در هر ساعت از شبانه روز کارشناسان آمادگی پاسخگویی به سوالات شما را دارند.

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور

رزرو هتل 

در قسمت بالا به رزرو هتل اشاره کردیم در اینجا قوانین رزرو هتل را برای شما توضح می دهیم:

قبل از رزرو هتل به این موارد دقت کنید. آی آر تور هیچ مسئولیتی مبنی بر طبقه هتل، رنگ اتاق هتل، طراحی هتل و نحوه پذیرش شما مسافر گرامی ندارد و از این رو مسئولیت آن بر عهده هتل می باشد و آی آر تور در این زمینه مسئولیتی ندارد.

 چنانچه از سفر جا ماندید یا تاخیر داشتید، آی آر تور بعد از رزرو هتل هیچ گونه مسئولیتی بر عهده نمی گیرد و در صورت که  به هتل در روز مقرر مراجعه نکنید، شرایط انصراف از رزرو هتل و ابطال برای شما اجرا می شود.

 اگر در قرارداد هزینه امکانات دیگری از قبیل هزینه ی حمل و نقل، اجاره ی خودرو، پارکینگ و غیره باشد شامل شما می شود و گرنه  مبلغ پرداخت شده فقط برای رزرو هتل است.

 سرویس های تفریحی دیگر مانند  استخر، جکوزی، غذا، نوشیدنی و غیره چنانچه در قرار داد رزرو هتل ذکر شده باشد، هزینه ای ندارد اما اگر در قرارداد رزرو درج نشده باشد، هزینه آن علاوه بر رزرو هتل مستقیما توسط هتل در زمان اقامت از مسافر اخذ می شود.

 کشورهایی که گردشگران موظف به پرداخت مالیات گردشگری می باشند، پرداخت هزینه بر عهده ی مسافر خواهد بود.

 با توجه به اینکه نرخ کنسلی برای هتل های مختلف در طول سال و ایام خاص متفاوت می باشد، هزینه ی دقیق کنسلی بعد از استعلام از هتل مشخص می گردد.

 برای کودکان هزینه اقامت در هتل بر طبق قوانین هتل مربوطه می باشد.

 در صورت بروز هرگونه مشکل در رزرو هتل می توانید با کارشناسان آی آر تور تماس برقرار کنید.

قوانین فوق برای رزرو هتل خارجی اتخاذ می شود.

خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور

نحوه ی خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور

همان طور که قبلا اشاره کردیم برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور بهترین راه خرید اینترنتی می باشد. برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما آی آر تور می توانید از سایت خرید بلیط استفاده کنید و با ورود به سایت نسبت به دریافت بلیط اقدام نمایید. این سایت انتخاب خوبی برای خرید بلیط هواپیما است. به راحتی و در کمترین زمان و در هر مکانی که هستید بلیط هواپیما را خریداری کنید.

 برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما آی آر تور کافیست از کادر بالای این صفحه وارد منوی خرید بلیط هواپیما شوید و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید و در نهایت از لیست پیشنهادی یکی از بهترین گزینه ها را انتخاب و خریداری کنید.

date_range دوشنبه 04 شهریور 1398 remove_red_eye 390 بازدید favorite_border 0 chat 0
ثبت نظر
chat 0