{{ctrl.notification}}

بلیط هواپیما تهران به جیرفت آی آر تور

بلیط هواپیما تهران به جیرفت آی آر تور یکی از راه های بسیار سریع برای سفر به این شهر است. برای سفر به جیرفت از تهران راه های دیگری هم وجود دارد اما از آن جایی که هواپیما همیشه یکی از سریعترین و راحت ترین راه ها برای انتقال بوده است، خرید بلیط هواپیما جیرفت آی آر تور هم محبوبیت زیادی در میان مسافران دارد. اما نمی توان کتمان کرد که خرید بلیط اتوبوس جیرفت تقاضای بالایی ندارد. بلیط اتوبوس در تمام دوران با وجود پیشرفت هایی که در صنعت هوایی و ریلی به وجود آمده است، همچنان جزو بهترین شیوه های سفر مقرون به صرفه است.

خرید بلیط ارزان قیمت جیرفت آی آر تور

خرید بلیط هواپیما تهران به جیرفت آی آر تور

اگر قصد خرید بلیط ارزان قیمت جیرفت را دارید بهتر است به خواندن ادامه دهید زیرا در این مقاله قصد داریم درباره معیار هایی که در قیمت خرید بلیط هواپیما تاثیرگذار هستند را بیان نماییم. این معیارها عام هستند و شما می توانید از آن ها برای خرید ارزان قیمت بلیط هواپیما هر مقصدی استفاده کنید.

قیمت خرید بلیط هواپیما تهران به جیرفت آی آر تور

 مهمترین قسمت خرید بلیط هواپیما، یافتن بلیط ای است که نسبت به سایرین مقرون به صرفه تر است، زیرا بخش اعظمی از بودجه ای که برای سفر در نظر گرفته شده باید جهت خرید بلیط هواپیما صرف شود. لذا اگر شما بتوانید اقدام به خرید ارزان ترین بلیط هواپیما جیرفت کنید، به این معناست که بدون دغدغه می توانید هتل بهتری را برای اقامت بیابید.

اما معیارهای موثر در خرید بلیط هواپیما تهران به جیرفت کدامند؟ در ادامه توضیح خواهیم داد

اولین معیار موثر در قیمت خرید بلیط هواپیما تهران به جیرفت آی آر تور: ایرلاین

در حال حاضر تنها ایرلاین که به شهر جیرفت پرواز را ارائه می دهد، ایرلاین ماهان است  خوب است در نظر داشته باشید که شرکت‌های هواپیمایی متفاوت، نرخ مختلفی را جهت پروازهای داخلی ارائه می دهند.

البته در نظر داشته باشید که شرکت های هواپیمایی بر اساس هزینه هایی که برای پرواز انجام می دهند این نرخ را ارائه می دهند. مهمترین فاکتوری که در تمامی این شرکت ها می تواند قیمت بلیط را بالا و پایین کند، سرویس های ارائه دهنده به مسافران است. اگر شما شرکت هواپیمایی با قیمت کمتری را انتخاب کنید به معنای داشتن پرواز بد نیست، زیرا سطح استاندارد سرویس دهی به مسافران در همه شرکت های هواپیمایی یکسان است اما ممکن است یک شرکت بیشتر از این میزان خدمات رسانی کند و از آن طرف هم هزینه آن را بر روی قیمت بلیط هواپیما اعمال نماید.

دومین معیار موثر در قیمت خرید بلیط هواپیما تهران به جیرفت آی آر تور: کلاس پرواز

کلاس پروازی که شما برای سفر خود انتخاب می کنید تاثیر زیادی در قیمت بلیط هواپیما دارد. هر پرواز به صورت کلی دارای سه کلاس هواپیمایی است، این کلاس ها سطح دسترسی مسافر به خدمات و همچنین میزان هزینه آن ها را مشخص می کند.

به ترتیب قیمت کم به زیاد، کلاس های هواپیمایی به این شکل هستند: فرست کلس، بیزینس کلس، اکونومی کلس

سومین معیار موثر در قیمت خرید بلیط هواپیما تهران به جیرفت آی آر تور: زمان سفر

یکی دیگر از فاکتورهایی که می تواند قیمت پرواز را تحت تاثیر قرار دهد، زمانیست که شما برای سفر انتخاب می کنید.

به صورت کلی پروازهایی که در زمان" های سیزن" شهر مقصد صورت می گیرد معمولا گران‌تر از سایر پروازها هستند زیرا تقاضا برای خرید آن ها بیشتر است. لذا همیشه در نظر داشته باشید که از مسافرت در زمان های سیزن پرهیز نمایید. در نظر داشته باشید که با سفر در ایام خلوتی، علاوه بر این که امکان خرید بلیط هواپیما ارزان قیمت برای شما وجود دارد می توانید اقدام به رزرو ارزان تر هتل نماید.

 بلیط هواپیمای تهران به جیرفت آی آرتور

نحوه خرید بلیط هواپیما تهران به جیرفت آی آر تور

خرید بلیط هواپیمای تهران به جیرفت آی آرتور شما باید در ابتدا صفحه اصلی خرید بلیط هواپیما آرتور وارد شوید. در این صفحه پس از انتخاب مبدا و مقصد و همچنین وارد نمودن تاریخی که برای پرواز خود مد نظر دارید می توانید به تمام پروازها با قیمت های متفاوت دسترسی داشته باشید.

حال می توانید با کلیک بر روی قیمت ، تمامی پروازها را از قیمت کم به زیاد مرتب کنید.

جاذبه های گردشگری جیرفت کدام است؟

جیرفت با وجود سابقه و پیشینه تاریخی که دارد کمتر مورد توجه گردشگران قرار گرفته است. این شهر در خود دومین زیگورات را دارد و بهترین مکان برای تاریخ دوستان و باستان شناسان است. زیگورات جیرفت که با نام کنگ صندل زیگورات نیز شناخته می شود ، یک بنای باستانی است که در جیرفت کرمان واقع شده است . مکانی که به گفته بعضی ها گهواره تمدن ایران می باشد. این زیگورات در سال 2002 کشف شد و گزارش شده که این دومین زیگوراتیست که در ایران یافت می شود و اولین مورد زیگورات چغا زانبیل می باشد. طبق برخی منابع ، زیگورات جیرفت بزرگترین و قدیمی ترین سازه در نوع خود در جهان است.

کلمه زیگورات ممکن است به عنوان "برج-معبد" ترجمه شود ، و ساختاری است که از چندین سطح تشکیل شده است. زیگورات ها بیشتر با تمدن بین النهرین در ارتباط هستند ، که امروزه تقریباً با اکثر عراق به علاوه کویت و مناطق شرقی سوریه مطابقت دارد. با این وجود ، برخی از این بناهای تاریخی نیز در قسمت غربی ایران یافت شده است. یکی از راههای تفکیک زیگورات بین النهرین و ایران نحوه دستیابی به این ساختمانها است. خاطرنشان شده است که در گذشته به پروازهای خارجی پله ها به سازه ها دسترسی پیدا می کردند. از طرف دیگر به زیگوراتها در ایران از طریق رمپها دسترسی داشتند.

 

ثبت نظر
chat 0